Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A meghibásodott Gripen pilótáj...

A meghibásodott Gripen pilótája megérdemelte a Hazáért kintüntetést?

Figyelt kérdés
Nincs háború aztán minden piti dologért már kitüntetést kell adni? Tényleg szép teljesítmény, hogy egy meghibásodott géppel leszállt, de ilyenekért kell kitüntetést adni?

2011. aug. 19. 07:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Beszéljünk inkább arról hogy a Gripenek a magyar haderőben miért csak a minimum órákat repülik...


Most vannak az első nagy karbantartáson amit 800 óránként elvégeznek. Ebből következne hogy 2006-óta mindössze 800 órát repült 1 db Gripen?


Ha ez igaz akkor nagyon gáz!

2013. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Kéedező! Jaj ne pörőlj már annyit itten. Ha nem tetszik,hogy adományoztak ilyen "semmiségért,hogy nem engedte a gépnek akárki fejére eshetni,hát menj oda és vágd szájon kérlek.

micsoda beszéd az...hogy így láatlanban csak úgy uk-muk fukk emberéleteket óv és hogy még nagyobb legyen a pláne azt se tudja kicsoda.

na de komolyra fordítva a szót: Az irígység csúnya dolog ám! Még akkor is ha ez betegség. S ha ez betegséed - egyebek közt - szívből kivánom,hogy gyógyulj meg.

2013. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Inkább tanulj meg helyesen írni először. Én egy szóval sem szóltam le a pilótát.
2013. jún. 4. 16:59
 44/44 anonim ***** válasza:

Ő jobban meg érdemelte mint mások akikel tele volt a hiradó. Nem tudom mije hibája volt a gépnek nem is értek hozá de az nagyban befojásolja mekora veszéjbe volt. Ő tudatosan vállalta veszéjt .

Nem ugy mint az a rendőr akit fejbelőt egy elmebeteg jó mesziről mikőzbe csak igazoltatot valakit a rendőr.

Vagy amikor egy arab országba valaki egy katonai terejáróval utazik egy konvolyban és lesből kilővik rpg vel ők nem tudatosan vállalták a veszély mégis ők is meg kapták . Mostanába ninc mért kitüntetést adni szerintem Ő sokal joban megérdemelte mint aki csak azért kapja mert megőlték ugy hogy nem tudod rola ijen hulla hegyekel tele vaoltak a világháboruk mégse katák meg a legmagasab kitüntetést.

2013. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!