Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan élnek az idegen légióba...

Hogyan élnek az idegen légióban szexuális életet?

Figyelt kérdés
Nem az elviccelős válaszokra vagyok kíváncsi!
2011. aug. 26. 12:55
1 2 3
 11/27 Mr.Super TNT ***** válasza:
12%

Vagy "embve" vagy "tever"= ember+teve.


Amúgy ennek a kérdésnek mi értelme van?


Ők is emberek még ha azt a látszatot akarják fenntartani ,hogy mégsem akkor is. Régen pl. a honvédségnél volt a bróm tabletta csak nem igazán vált be.

2011. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, csöppet sem értem, honnan veszed, hogy a kérdésből egyenesen az következik, hogy nem tartom őket embernek. Nagyon is embernek tartom őket, éppen ezért tettem fel a kérdést.

És nem tudom, mi a problémád. Van egy ismerősöm, aki kiment anno, de feladta, vannak mások, akik ki szeretnének oda menni. Tudom, hogy aki belép annak jó ideig nem lehet családja, ez egy dolog. Anélkül még így vagy úgy, de megvan egy férfi, főleg ha teljesen a munkájának él. Viszont szex nélkül nehezen, és érdekelt, hogy ezt hogy oldják meg! Ez teljesen emberi és normális kérdés.

2011. aug. 26. 21:05
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Ismered a légiós viccet, a "mi van, ha már nőre vágynak?", nem? Na, pontosan úgy... :D Ízlések és pofonok.
2011. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem élnek szexuális életet. A napi munka lefoglalja, el is feledkezik róla. Kb. hetente 1x reggel ézreveszi, hogy előtte szépet álmodott, ennyi.
2011. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 hollófernyiges ***** válasza:
87%
Elmennek a néger k*rvákhoz. Fél Dzsibuti ebből él.
2011. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
:/
2011. aug. 29. 16:53
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
ha elég hosszú akkor csomót köt a végére a katona
2011. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 mustafa33 ***** válasza:
Úgy megfingatnak, hogy eszedbe sem jut. Mit gondolsz a hajókon miért kell állandóan fedélzetet súrolni?
2011. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Persze nyilvánvaló, hogy kemény, de azt, h eszükbe sem jut fiatal férfiaknak x évig, azt azért nem hiszem el
2011. okt. 4. 14:18
 20/27 mustafa33 ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm aki Orenburgban dolgozott (gázvezeték) a sztyeppén, beszélte hogy volt ott a munkásszáláson a 300 férfi közt egyetlen nő, egy "gyezsurnaja" (recepciós x szobalány) 140 kg-s 45 éves bárisnya, és arról tudták kit kell sürgősen hazaengedni szabadságra, hogy ha valakinek elkezdett ez a bárisnya tetszeni.
2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!