Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik alakulat végzett Osama...

Tíííbor kérdése:

Melyik alakulat végzett Osama Bin Laden-nel?

Figyelt kérdés

igazából arra lennék kiváncsi, hogy milyen jellegű (vagy ha valaki tudja, akkor az alakulat neve is jó lenne) katonai szervezet végzett az Alkaida nevű terrorszervezet vezetőjével? Osama Bin Laden-nel.


válaszokat előre köszönöm ;)


2011. szept. 15. 20:39
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
46%
Szerintetek egy ilyen titkos információkat meg fognak velünk osztani? 1 éven át készültek rá, már több éve figyelték a házát. Videókat, képeket soha nem fognak megmutatni. Esetleg 10 év múlva. én is rohadtul kíváncsi vagyok rá, csak elképzelésem van , hogy hogyan történt. Mindegy. Én hiszek abban, hogy az amerikai különleges alakulat egyik végzett benne.Ha betegségben halt volna meg, akkor azt nem jelentették volna ki hamarabb? :)
2011. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%

1: igen mutatták volna. Legalábbis mindenről került már ki titkos felvétel... Mivel az amcsiknak is jó ha kiderül hogy halott és látják is. Nincs baj. Azt mondják hogy jaj ezt ők nem akarták elmondani meg titkos volt, nem akarták h kikerüljön és megvan oldva. De semmi nemkerült ki Binladenről ami elég érdekes spekulációkra ad okot.


2: Ha betegségben halt volna meg a fél Al-kaida ott lett volna mellette és a büdös életben nem derült volna ki hogy binladen meghalt mert az 1 súlyos csapás lett volna számukra. Valószínűleg inkább kivégezték volna az adott kórház minden jelenlévőjét mint hogy kitudódjon ez.

2011. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
69%
Kicsit feltűnő lett volna, hogy az egész Al-Kaida ott lett volna egy kórházban. A videó titkosított, nem fogják megmutatni soha, hiába várjátok. Sok minden kiderülne róla. kik végezték ki, hogy volt az egész, stb. Felesleges ezen rágódni.
2011. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
30%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:13


A probléma az, hogy mifelénk a tények a barátok. Persze, mivel te "hiszel" benne, ezért nem is próbállak meggyőzni az állítás nevetséges mivoltáról.

2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%
Madárka, te meg értsd már meg, hogy nem azt kérem, hogy higgyél nekem. Én azt kérem, hogy legyél szkeptikus az ilyen megalapozatlan információkkal szemben, akárki is mondja.
2011. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Én a különféle elméletekkel szemben vagyok szkeptikus amit olyan emberek találnak ki (és persze tényként kezelik) akik minden mögött egy hátsó szándékot látnak és nem képesek elhinni hogy vannak dolgok amik csak úgy megtörténnek.
2011. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Pro Patria ***** válasza:
49%

Ha nem hoznak nyilvánosságra videót, képet, holttestet, stb, az csak egy dolog. Még akár meg is értem.


De ha nyilvánosságra hoznak egy képet Osama állítólagos holttestéről, amiről azonnal látszik, hogy photoshop-os munka, az már gyanús.


Másfelől erről a "még nem tudjuk, megmutassuk-e a felvételeket", egyből a dunaszerdahelyi dolgok jutottak eszembe, amiknek a szlovák kormány szerint "bizonyító erejű felvételeit" máig várjuk...

2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
23%

Gondolkodóó.Tehát Osama meghalt betegségben, egy kórházban, és ez senkinek nem tűnt volna fel?

Vagy ahogy más írta: Az Al-Kaida el "tudta" volna "tusolni" az ügyet. A fa..t tudta volna eltusolni :)

Ez a nevetséges.

2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Pro Patria ***** válasza:
61%

És mi van, ha maguk az amerikaiak tusolták el?

Mégis csak ciki, ha a főmumus, akit évekig kutatnak, végül mégis csak "megmenekül" előlük.

Ellenben sokkal dicsőségesebb, ha a támadás 10. évfordulóján(!) - amikor egyébként is mindenki erre figyel - "elkapják".

Bizonyítékul pedig adnak egy photoshoppos kreálmányt...

2011. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

A "Naval Special Warfare Development Group" (DEVGRU), amit tévesen sok helyen még mindíg a régi nevén (SEAL Team Six) említenek.

Ez egyike az Egyesült Államok különleges egységeinek, alapvetően a NAVY (haditengerészet) szervezetébe tartozik.

2011. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!