Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik alakulat végzett Osama...

Tíííbor kérdése:

Melyik alakulat végzett Osama Bin Laden-nel?

Figyelt kérdés

igazából arra lennék kiváncsi, hogy milyen jellegű (vagy ha valaki tudja, akkor az alakulat neve is jó lenne) katonai szervezet végzett az Alkaida nevű terrorszervezet vezetőjével? Osama Bin Laden-nel.


válaszokat előre köszönöm ;)


2011. szept. 15. 20:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:20


Érdekükben állt eltusolni, hogy meghalt. Hiszen akkor nem mehettek volna Irakba, Afganisztánba, nem zsákmányolhatnák ki ezeket az országokat. Most, hogy Oszama meghalt, egyből a kivonuláson jár az eszük az átlag amerikaiaknak.

2011. szept. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként meg az, hogy Osama meghalt betegségben, kitudódott. Valaki elkezdte terjeszteni, és elég sokan rákaptak. Persze 50%, hogy kamu, mert mindenki máshogy beszéli, és ezek a pletykák eléggé megalapozatlanok.

A felvételeket pedig megmutathatták volna, ez egy pszichikai csapád lett volna. Az a tipikus na erre mit lépsz Al-Kaida lett volna.

A jelenlegi biztonsági óvintézkedések mellett már nem hiszem, hogy könnyű lenne ezek után egy 2001. szeptember 11-et újra megcsinálni (bár... csak akarni kell). De csak ezért, mert mutogatják a halott vezér képét, még nem mennék jobban bosszút állni. Aki nem áll bosszút azért, mert meghal a vezér, az sehogy sem akar majd. Mivel azóta sem volt semmi komoly, ezért következtethetünk arra, hogy nem halt meg a vezér... Vagy valaki más volt, és Osama csak egy báb. De ezt senki nem tudja megmondani, csak az Al-Kaida vezetői.

2011. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Az álom hadművelet résztvevői.

Sokat hallok én is erről de elgondolkodtató.

Vannak akik szerint egy kitalált ember. Van aki azt állítja rég halott..

Viszont az elég elgondolkodtató hogy évek óta üldözik tőmeges ember pusztításért és évekig nem találják. Ám egyszer csak az amerikai hatóság ráakad...

Hmm.. Te láttál már amerikai hatóságot??

Én még sohasem.. De gondold el menekülnél Amerikában évekig és a magyar hatóság találna rád... Mennyi ennek az esélye???

Szerintem se stimmel valami. Mindíg kell egy bűnbak. Pláne ha példát akarunk statuálni. Lehet nem is Osama volt az akit a katonák lelőttek. Még csak mérőszalag sem volt a katonáknál hogy megmérjék stimmel e a magassága.

2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ja meg a másik érdekesség amit nem értek. Keressetek rá és nézzétek meg azt a fotót mikor szeptember 11 én 3.repülőgéppel a pentagonba csapódtak a terroristák.

Csak fotók füstölgő romok vannak.

Ám én kerestem a törmelékbe a képen a szememmel repülőgép darabokat roncsokat vagy valamit ami repülőnek darabja lehetett volna valaha.

Semmit nem láttam.. Csak falat meg betont. És egész kicsi és rövid a károsodás az épületen.

Azért egy repülő csak nagyobb pusztítást csinált volna.

Szinte alig sérült az épület és mintha csak megperzselődött volna. Ez már sántít azért szerintem..

És több szemtanú látta a boinget.. :D

Hát az azért nem kis gép több száz tonna. Plusz a rengeteg kerozin.

2011. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
21%

Úr isten milyen okos emberek vannak itt, baxxátok meg. Már ott tartotok, hogy nem repülőgépek csapódtak bele a házakba? Atyaúristen.

És a legjobb: Ti tudjátok, hogy betegségben halt meg. Ha meghalt volna már rég, akkor az Al-Kaida kijelentette volna, hogy ne az amerikaiaké legyen a dicsőség.

Gondolkozzatok már Istenem, de hülyeségeket írkáljátok.

2011. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"És a legjobb: Ti tudjátok, hogy betegségben halt meg. Ha meghalt volna már rég, akkor az Al-Kaida kijelentette volna, hogy ne az amerikaiaké legyen a dicsőség.

Gondolkozzatok már Istenem, de hülyeségeket írkáljátok."


Hát ez az utolsó mondat nagyon szépen meg lett fogalmazva.

Amúgy meg honnan tudod, hogy az Al-Kaida nem tervez bármi mást? Nem tudhatunk semmit sem biztosan, és nem is kellene nekünk ezen agyalni. Nem kell innen Európából beleugatni mások dolgába. Hadd fantáziáljon mindenki azon, amin akar, úgysem tudunk semmit biztosra, még azt sem, amit mindenki tud, ld.: Kennedy.

2011. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%

Bin Laden-nek ez volt a 9-dik elhalálozása. Első 2001.12.13-án volt. Csak amennyit a hirekben olvasni lehetett.

De most felfújt a média 1 esetet amikor bátor amerikai katonák elkapták a csúnya terrorista hadvezért.

Röhögnöm kell, hogy van aki tényként elhiszi amit az orra alá dug egy nagyhatalom.

2011. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nekem nem ezzel van a bajom.Azzal értek egyet amit a legelső hozzászóló írt.Megnéztem a sokak által ajánlott videót az akkori történésekről.Igencsak meginogtam azt illetően, hogy tényleg nem tudták megakadályozni azt a támadássorozatot.Nagyon is kapóra jött nekik.Gondolom ismeritek azt a filmet ahol neves amerikai építészek szakmai véleményt mondanak 2001.09.11.-ről.A harmadik torony ledőléséről mondottak nagyon meggyőzőek.Elhiszem hogy célzott, az alapokra helyezett, és napokkal előbb megtervezett robbantás történt ott..Innentől az egész nap gyanús...
2011. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 predalien válasza:
A Navy seals elvileg, (persze ha egyáltalán megölték) mondjuk most voltak fotók, de azért még sokan kételkednek benne
2012. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!