Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A szerbek tényleg ilyen kemények?

A szerbek tényleg ilyen kemények?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam a régi kérdéseket, és sok olyan légierős kérdésnél találtam olyat, hogy a szerbek leszokták lőni, meg leszokták kényszeríteni az illegális berepülő gépeket, akik beléptek a légterükbe. Ez igaz? Tudtok róla mutatni valami forrást?
2011. okt. 3. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát ők durvák.

Vastagnyakú, balkáni-szláv keményparasztok azok, nem érdemes kekeckedni velük.

2011. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ebben mi a különös? Minden ország ezt csinálja, kivéve Magyarországot (fölöttünk ugyanis mindenki úgy repül át, ahogy akar).
2011. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jó de tudtok erről mutatni valami hír cikket?


Amúgy én a szerbeket úgy képzeltem el, hogy Hello Kittyben járnak éjjel-nappal, és EMO-sok is. Akkor tévedtem ezek szerint....

2011. okt. 3. 17:07
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

"Ebben mi a különös? Minden ország ezt csinálja, kivéve Magyarországot (fölöttünk ugyanis mindenki úgy repül át, ahogy akar)."


Ha ismeretlen repülőt észlelnek a légtérben akkor nálunk is ugyan úgy felszállnak a vadászok.

2011. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Kivéve, ha izraeli kémrepülő......hát ja.
2011. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Az izraeli kémrepülőnek speciel volt engedélye átrepülni. Engedély nélkül mi sem engedünk át senkit, és légtérsértés esetén már küldik is a vadászgépeket.
2011. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Az lehet, hogy volt engedélye, de hogy utólag kérték el tőle, az is biztos, ugyanis a Honvédelmi Minisztérium nem tudott a repülő érkezéséről, csak a Külügynél jelentették le. Tehát a légierő nem tesz abszolúte semmit, ha idegen gép lép a légtérbe.
2011. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ööö...hát én itt élek de nem tudok ilyenről! Esetleg régebben lehetett ilyen. Ja és nem emósok :S
2011. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Melyikőtök dolgozik a Honvédelmi minisztériumnál, hogy ilyen jól tudjátok?
2011. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..


Egyébként nem tudjuk legalább is én nem tudom, hogy a HM mindenféle egyeztetés nélkül lelőhet-e egy repülőt a légtérbe. Gondolom ennek a parancsnak is megvan a felépítése, hogy kivel kell felvenni a kapcsolatot az ügyben. Egyébként messzemenő következtetést nem vonnék le a dologból. Ez csak egy példa. A cikkből kiderül, hogy volt engedélyük és, hogy védett járatként szerepelnek.

Ettől függetlenül a magyar légtérben sem tehetnek meg többet mint máshol.

2011. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!