Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szerbek büszkék kegyetlenség...

A szerbek büszkék kegyetlenségükre?

Figyelt kérdés
van egy olyan "horror"film aminek az a neve hogy szerb film aki látta az tudja milyen aki meg nem az inkább örüljön de ami a lényeg hogy iszonyat kegyetlen(van egy olyan jelenet ahol egy most született babát csinálnak fel)és ezt hogy engedhette nemzetközi piacra az amúgy sem túl jóhírű szerbia főleg a nevéve
2011. júl. 31. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt gondolod, ha ezt a filmet megcsinálta egy x fős stáb+színészek, akkor azzal egyetért az egész nemzet? Egyébként én csak félig néztem meg azt a szart, elég is volt.
2011. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt hol lehet megnézni?
2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azta kurv@, van ilyen hülye ember a földön.
2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen?! hülye ember vagyok?nem azt mondom hogy egész nemzet egyet ért de a film címe angolul is hogy szerb film!és ezt nem akadályozta meg a szerb kormány és ez külföldön is nagy port kavart
2011. júl. 31. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert most egy filmnek ez a címe, akkor szerintef az igaz a nemzetre is.


HA most csinálok egy filmet Magyar-film néven és abban mindenki tömggyilkos akkor a magyarok is tömeggyilkosok?

2011. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ja és és most gondolj bele készülne magyar beteg film és annak nem az lenne a címe hogy "perverzió a köbön" hanem az hogy magyar film és ezen a néven kerülne világpiacra


amúgy azért csodálkozom hogy nem állította le a szerb kormány mert mindenki tudja hogy a szerbek minden létező kisebbséget üldöznek hazájukba albánotól kezdve a magyarokig


http://www.youtube.com/watch?v=JX_fjDCQ448&feature=youtu.be


itt egy kisfilm hogy bántak a magyarsággal

2011. júl. 31. 16:12
 7/12 A kérdező kommentje:
de nem érted te állat hogy az a neve hogy szerb film és nem tömeg gyilkos film és még én vagyok a hülye
2011. júl. 31. 16:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen te.


Mert most a filmben van egy olyan rész ahol, "(van egy olyan jelenet ahol egy most született babát csinálnak fel)", akkor szerinted az jellemzi a szerbeket?

2011. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

"de nem érted te állat..."

Én még nem láttam a filmet, de ezek után biztos megnézem, főleg, hogy te még a hatása alatt vagy...

2011. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Engem nem érdekl ez a film, de meg fogom nézni, hogy tudjak rajtad röhögni egyet.

Nem tudom miért kell egy nemzetet leminősíteni??

Egy magyar nő egyszer megetette a gyerekeivel a férjét, akkor most mocskosak vagyunk??

Idióta vagy...

2011. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!