Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a francia légióba?

Figyelt kérdés

Van itt valaki, aki már volt a francia légióban? Milyen feltételekkel lehet bekerülni? Minden ezzel kapcsolatos dologra kíváncsi vagyok!


23 F


2011. okt. 12. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tervbe van hogy megyek,vagyis akarok menni,szívesen kipróbálnám magam ott,és elég keménynek érzem magam rá.


[link]

2011. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Hány éves vagy? Én azért nem mondanám, hogy nagyon kemény vagyok, de nagy akarat erőm van és ki szeretnék menni. Meg mindig is szerettem volna katona lenni. Ha lúdtalpas az ember, akkor az át tud menni az egészségügyi vizsgálaton?
2011. okt. 12. 23:16
 4/8 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak is köszönöm a linket. Végig olvastam és nagyon tetszett. Kemény lehet a légió, nagy kihívás. :)
2011. okt. 12. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én voltam az első kettő,24 éves vagyok,és nekem is régi álmom kimenni a légióba,az akaraterőm,és az elszántságom is megvan hozzá,és támogatásom is van...Azt nem tudom hogy a lúdtalpal mi a helyzet,előre meg kell érdeklődni tőlük,és aztán elindulni.
2011. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tőlük hogy tudnám megkérdezni? :) Még 1szer köszi a válaszaidat!
2011. okt. 12. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:

A légió honlapján van hogy "kapcsolat",itt gondolom rá lehet kérdezni a problémádra,ha tudnak,biztosan segítenek.


[link]

2011. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm!
2011. okt. 12. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!