Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország hadba lépne...

Ha Magyarország hadba lépne mennétek önkéntesnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hány hazafi van még ebben az országban.


Az biztos,hogy én mennék!


2011. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
90%

„De háború esetén azt is vinnék aki nem akarja szóval felesleges a kérdés:D”


Így van.

2011. okt. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, ki ellen lépnénk hadba. Ha az oroszok/kínaiak/közelkelet ellen az usa oldalán, akkor mennék háborúellenes tüntetésekre, és semmiképp se harcolnék amerikáért.


Amerika/Israel ellen meg, lehetséges, de a helyzettől függ. A 3. vhban lehet hogy jobb, ha a családoddal törődsz inkább, meg megpróbálsz túlélni.


Románia/Szlovákia ellen pedig semmi esélyt nem látok, hogy hadba lépnénk valaha. Ha mégis, mennék a háború elleni tüntetésekre. Ha ők támadnának meg minket, amire még kisebb az esély, akkor mennék harcolni, természetesen.

2011. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
72%
nem olvastam végig a válaszokat de ha kitörne egy háború akkor nem lenne kötelező legalábbis a hadrafogahtókat szerintem egyből behívnák persze ha még van annyi fegyverünk raktáron mert ugye 20.000 AMD-65 már az afgánoknak adtunk és csak ugy kíváncsiságból megnézném még mennyi tartalék fegyverünk van egy ilyen helyzetre
2011. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
33%
Szerencse hogy ez a veszély nem fenyeget minket :)
2011. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
83%
Majd fog veszélyeztetni csak idő kérdése! Amúgy én nem mennék hadba ha nincs rám szükség ha meg lesz akkor úgyis besoroznak szóval mind1!
2011. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha joltudom, megelozo vedelmi helyzet vagy rendkivuli allapotban kihirdetese eseten, koteles vagy megjelenni az illetekes hadkisegito parancsonksagon. Ennek elmulasztasa komoly kovetekezmenyekkel jar.
2011. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
14%

"Régi mániám tankkal végigmenni Románián"


Viccet félretéve nem. És nem mennének sokan. A gárda azért jött létre, hogy Uszticsot idézzem: "Hogyha az országot megtámadnák, jól jönne a honvédségnek az a plusz 200-300 ember, amit a Magyar Gárda nyújtani tud"


De ez szerintem f@szság, mert mivel kötelezni nem lehet őket, ezért úgy sem mennének.

2011. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
86%

„Ha joltudom, megelozo vedelmi helyzet vagy rendkivuli allapotban kihirdetese eseten, koteles vagy megjelenni az illetekes hadkisegito parancsonksagon. Ennek elmulasztasa komoly kovetekezmenyekkel jar.”


Igen, azért régen is volt aki tiltakozott, de ennyi kis k¤cs¤g közel sem volt mint most van.

2011. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%
A következő háború a cigók ellen lesz pf..Kössétek fel a gatyót!
2011. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
60%

"Az oroszok sem mentek végig a magyar nőkön,csak voltak ilyen esetek,többnyire akkor,ha részegek voltak."


a ruszkik mindig részegek, minket a hazafiasság, őket a pálinka fűt. :P

2011. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!