Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország hadba lépne...

Ha Magyarország hadba lépne mennétek önkéntesnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hány hazafi van még ebben az országban.


Az biztos,hogy én mennék!


2011. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim válasza:
58%

'' Magyarország az nagy M betű. Ja és Te csak úgy fogod magad és mesterlövész leszel nem?:D''

és tisztelt noname 1.sietek 2.mondanám hogy jól bánok a mesterlövész fegyverrel:) 3. talán be raknának"


Aha.. arra nem gondoltál, hogy a Cod a cs1.6 bf nem igazán tükrözi a valóságot? omfg..


És nem értem miért hazafiasság az, hogy megölünk egy embert...

2013. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
79%
Ott lenne a helyem.
2013. ápr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Menjél,a Sátán pont ezt akarja.
2013. nov. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Románok csehek szlovákok szerbek szlovének meg ilyenek ellen mennék
2018. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim válasza:
52%
Sziasztok!Ha ennyi hazafi van akkor miért nem állt már össze egy olyan védősereg akik pont ilyenekből áll??Én már évek óta próbálok ilyen sereget szervezni de eddig mindenki lehülyézett amikor szerintem nem csak azok képesek harcolni és sereget vezetni akik katonának tanultak!Lehet hogy ti is hülyének néztek de ez az igazság!5 éve próbálkozok eredménytelenül mert senki se képes a hazáját védeni és mindenki azt hiszi hogy a fenyegetés egy tréfa!Ez az én véleményem!
2018. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Misi, a TEK figyel téged.
2018. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
Nem csináltam és mostmár nem is csinálnék semmit mert elegem lett abból hogy senki nem hajlandó semmire!!!
2018. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!