Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország hadba lépne...

Ha Magyarország hadba lépne mennétek önkéntesnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hány hazafi van még ebben az országban.


Az biztos,hogy én mennék!


2011. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
37%

Ha a magyar földekre gondolok, az építészetre, az egészségügyre, meg az éghajlatra, akkor azt meg kéne védeni!


De ha vmi hülye politikus kitalálná akkor nem!

Ha csak azért kéne menni mert vmi ürüggyel csinált háborúban a fegyvergyárasok fel akarnák pörgetni az eladást, akkor se mennék golyófogónak!

És ha belegondolsz a lakosság nagy része ellustult, tv előtt elkényelmesedett önző sunyi élelmes alak. Akikért nem szivesen vinném a bőrőm a vásárra, mert tudom h egy háborús helyzetben szétszaladnának mint az egerek, ők sem védnének engem, nem kockáztatnák a testi épségüket értem.

Vagyis ha én harcolnék, ők meg a s*ggüket vakarnák, netalán nyernénk a babérokat ők is learatnák! Ami nem fer!


Amúgy háborús helyzetben ez az ország menekülne vagy az önző élelmes viselkedés felerősödne, mert a tv által annyira be vannak félemlítve. Mindenki egyből örömmel megadá magát jöhetne a rabszolgasors is, csak ne kelljen egy kicsit a saját földéért megerölteni magát.


Meg mindenki arra gondolna h nem megyek harcolni mert ha bajom esik, ki tartja el a gyerekeimet, holott a gyerek meg azt látná, h az apja gyáva , nem harcol az ő jövőbeli földéért, életteréért. Vagyis sz*rik bele a gyereke jövőjével, félti a saját irháját:(


Az emberek ebben az országban meg mindig nem jöttek rá, h összefogásban az erő! Együtt kell fellépni, amugy nem hatásos. És joggal nevezhetjük hősöknek akik meghaltak, harcba száltak más idegen magyar emberekért! De ez csak úgy működik, h értem is megteszik mások, én is számíthatok rájuk.


Háborúnak nincs értelme. De vannak olyan helyzetek amikor csak az erő hat, más út nincs. És ott elválik ki a bátor, ki a gyáva. Na meg az erő mögött pénz is kell h legyen, fegyverekre, technikára, hírszerzésre, megszervezésre, mert anélkül, csak ész nélküli vérontás, amit a pénzesek levernek!


Amúgy meg kinél is a pénz? Na, azok oldalán a hatalom, meg a fegyveres erő! Hogy akartok azok ellen is megmozdulni?


A magatok oldalára tudjátok állítani a fegyveres erőket, úgy hogy ők a gazdagoktól kapják a fizut?

2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
75%
Akik itt nagyon hazafiaskodnak, egészen biztos hogy az első golyópukkanásra összeszarnák magukat. A háborúnak soha nincs értelme. Az ölés az ölés, mindegy hogy az háborúban vagy a civil életben történik. Mélységesen elítélem.
2011. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
95%
A nagy ítélkezés mellett, ha Magyarországot megszállják, annak külön taps is jár a részedről, nem?
2011. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
37%

21:42 válaszát aranykeretbe kéne foglalni:

"Akkor aztán mészárolnám a trógerokat garmadára!"


(Na és ha estleg visszalőnének?)

2011. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
76%

„Akik itt nagyon hazafiaskodnak, egészen biztos hogy az első golyópukkanásra összeszarnák magukat.”


Az lehet, de szaros gatyával védeni a hont még mindig szebb, mint elárulni.

2011. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

Ha a magyar földekre gondolok, az építészetre, az egészségügyre, meg az éghajlatra, akkor azt meg kéne védeni!


De ha vmi hülye politikus kitalálná akkor nem!

Ha csak azért kéne menni mert vmi ürüggyel csinált háborúban a fegyvergyárasok fel akarnák pörgetni az eladást, akkor se mennék golyófogónak!

És ha belegondolsz a lakosság nagy része ellustult, tv előtt elkényelmesedett önző sunyi élelmes alak. Akikért nem szivesen vinném a bőrőm a vásárra, mert tudom h egy háborús helyzetben szétszaladnának mint az egerek, ők sem védnének engem, nem kockáztatnák a testi épségüket értem.

Vagyis ha én harcolnék, ők meg a s*ggüket vakarnák, netalán nyernénk a babérokat ők is learatnák! Ami nem fer!


Amúgy háborús helyzetben ez az ország menekülne vagy az önző élelmes viselkedés felerősödne, mert a tv által annyira be vannak félemlítve. Mindenki egyből örömmel megadá magát jöhetne a rabszolgasors is, csak ne kelljen egy kicsit a saját földéért megerölteni magát.


Meg mindenki arra gondolna h nem megyek harcolni mert ha bajom esik, ki tartja el a gyerekeimet, holott a gyerek meg azt látná, h az apja gyáva , nem harcol az ő jövőbeli földéért, életteréért. Vagyis sz*rik bele a gyereke jövőjével, félti a saját irháját:(


Az emberek ebben az országban meg mindig nem jöttek rá, h összefogásban az erő! Együtt kell fellépni, amugy nem hatásos. És joggal nevezhetjük hősöknek akik meghaltak, harcba száltak más idegen magyar emberekért! De ez csak úgy működik, h értem is megteszik mások, én is számíthatok rájuk.


Háborúnak nincs értelme. De vannak olyan helyzetek amikor csak az erő hat, más út nincs. És ott elválik ki a bátor, ki a gyáva. Na meg az erő mögött pénz is kell h legyen, fegyverekre, technikára, hírszerzésre, megszervezésre, mert anélkül, csak ész nélküli vérontás, amit a pénzesek levernek!


Amúgy meg kinél is a pénz? Na, azok oldalán a hatalom, meg a fegyveres erő! Hogy akartok azok ellen is megmozdulni?


A magatok oldalára tudjátok állítani a fegyveres erőket, úgy hogy ők a gazdagoktól kapják a fizut?


A szívemből szóltál bárcsak mág több 100 ilyen hazafi lenne ebben az országban!!!

2011. okt. 17. 19:19
 37/67 anonim ***** válasza:
70%
Köszi!:)
2011. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 Pro Patria ***** válasza:
66%

Szerintem az itteni "nagy hazafiak" átlag életkora 14-17 év között mozog. Sok CoD-on felnevelkedett kiskamasz.


Kérdező. Ha akkora hazafi vagy, inkább az ország építésével törődj. Tudsz-e nagyobb hazafit mondani, mint Széchenyi?

Ölt embert?...


"Mindenképpen mennék, de ha lehet nem a reguláris hadseregbe. Szerintem nagyon kevés a tapasztalt tiszt, a sok síkhulye meg belezavarna valami értelmetlen vérfurdobe. Inkább gerilla harcmodor."

- Ha ennyi a szakértelmed, inkább fegyverek közelébe se menj, nehogy a rossz végén fogd meg!

Reguláris: szervezett, hivatásos hadsereg.

Amire te gondolsz, az pont az irreguláris. Te, nagyon tapasztalt harcos.:)


Válaszom: természetesen mennék.


Megjegyzés: ilyen felesleges "ugye mekkora magyar vagyok?" kérdések feltevése helyett inkább valódi tettekkel segítsétek az országot. (A kukaborogatás és autógyújtogatás nem tartozik ebbe.)

2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
84%

„A szívemből szóltál bárcsak mág több 100 ilyen hazafi lenne ebben az országban!!!”


Annyi simán van. Csak hát a több száz az édes kevés egy tízmilliós országban.

2011. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
87%
Sosem kaptam kiképzést. Valószínűleg kevés dologra lennék jó. De ha meg kellene védeni a hazámat, mennék. Ha hadjáratra vinnének embereket, oda nem, de a védelem, az egy teljesen más dolog. (feltéve, ha az ország vezetése hülye lenne, és nyilvánvalóan rossz oldalon állna. Akkor meggondolnám.)
2011. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!