Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azoknak, akik voltak sorkatoná...

Azoknak, akik voltak sorkatonák? Milyen emlékeitek vannak? Örültök hogy voltatok kiképzésen?

Figyelt kérdés

Én szerencsére nem lettem behívva, szinte minden nap hálát is adok az égnek emiatt...


18F


2011. okt. 26. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Én szerencsére voltam :) életem legjobb bulija volt rengeteg élménnyel!Minden csak felfogás kérdése, hogy vetted! Aki húzta a száját annak unalmas, aki benne volt a mókázásban annak buli \senkit nem szívattunk a koptereknek is csak takarítani kellett semmi mást, ahogy visszahallottuk átvették ezt a szokást később ők is :) \
2011. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én örülök neki. Egyértelműen pozitív élmény maradt számomra. Sajnálom, hogy elmúlt.
2011. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Kár, hogy nem voltam. Rengeteg csinos fiúval lettem volna együtt. Különösen a zuhanyzást élveztem volna.
2011. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen örülök. Egy életreszóló élmény volt, és olyan dolgokat tanultam meg amire a polgári életben esélyem sem lett volna. Amíg élek hálát adok az Istennek, hogy nekem még megadatott minden és a hazámat szolgálhattam.
2011. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

"Természetesen örülök. Egy életreszóló élmény volt, és olyan dolgokat tanultam meg amire a polgári életben esélyem sem lett volna. Amíg élek hálát adok az Istennek, hogy nekem még megadatott minden és a hazámat szolgálhattam."

Ha téged ez ilyen boldoggá tesz, miért nem mész hivatalos katonának, a pénzt meg eladakozhatod.

2011. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért nem megy annak, mert olyan nincs.:D
2011. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

"Ha téged ez ilyen boldoggá tesz, miért nem mész hivatalos katonának, a pénzt meg eladakozhatod."


Talán mert öreg vagyok ba zmeg...

2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Azt le lehet szögezni hogy a besorozottak több mint 80%-a pozitív élményként emlékszik a katonaidejére!
2011. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Megragadom az alkalmat és "reklámozok" egy témába vágó oldalt, tele van katonás sztorikkal. Kb félholtra röhögöm magam rajtuk: milstory.blog.hu
2011. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kellett volna mennem, az orvosi vizsgálatig jutottam el aztán hazazavartak mert nem voltam alkalmas rá. Annyira nem bánom a dolgot csak mégis zavar hogy a családomban egyedül én vagyok az (anyám kivételével) aki nem volt bent.
2011. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!