Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azoknak, akik voltak sorkatoná...

Azoknak, akik voltak sorkatonák? Milyen emlékeitek vannak? Örültök hogy voltatok kiképzésen?

Figyelt kérdés

Én szerencsére nem lettem behívva, szinte minden nap hálát is adok az égnek emiatt...


18F


2011. okt. 26. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Én szívesen emlékszem rá.

A Vasvári Pál laktanyába vonultam. A Duna Légvédelmi Rakéta Dandár,Rádiótechnikai zászlóalj,Helyi század ,

CRP szakasz. Röviden: Lokátorosok voltunk Érden,és mi adtuk a delejt a kib@nagy lokátoroknak.

Tök jó volt! Pont akkor volt a Jugó balhé. Igazi műnködő harcálláspont. Tudod ahol üvegfal mögött áll a kopter és firkálja a repcsiket Magyarországra szembe meg a nagyfejű tisztek telefonálgatnak(részegen).Igazi puska(AMD69), dobbantás karácsonykor,bebaszás,hülyülés summa-summárum szép emlék.

2011. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
89%

Én visszahoznám újra a sorkatonaságot!

Ezért van ennyi munkanélküli itt, meg ezért nem dolgozik a kisebbség, régen megmutatták nekik, hogy hogyan kell dolgozni és megtanulták, most meg mindenki el van kényesztetve.. szánalom..

2011. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!