Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaság felvételhez...

A katonaság felvételhez fontos a "IQ. -is" Milyen tesztet kell ilyenkor kitölteni? Vagy mit kérdeznek ekkor a jelentkezőktől?

Figyelt kérdés

A katonai pályára jelentkező fiatalok szellemi színvonalának alakulása egyre csökken. A fiatalok intellektuális teljesítménye az egyik, amely "egyre több esetben nem éri el az átlagosnak tartott szintet". (Ezt egy cikkben olvastam). Aki katona azt kérném vegyen fel MSN-re. Pár kérdés erejéig.:)


eroemeles@freemail.hu


2009. máj. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én megcsináltam a felvételit, és átmentem az iq teszten is, meg mindenen, de végül nem a zrínyire mentem. Nem volt vészes egyáltalán. Volt kombinációs készség ha jól emlékszem, memória 100% hogy volt, semmi extra, olyan mint amielyen teszteket találhatsz neten is többet (bár ez már több mint 2 éve volt, azóta változhatott). Nyilván nem csak a kiemelkedő intelligenciát veszik fel, de van egy elvárható szint, ami alatt azért nem.
2009. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg most is úgy van, ahogyan az első válaszoló írta. Én 1986-ban kezdtem a főiskolát és akkor is ilyen teszteket kellett csinálni.
2009. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan komolyabb mint az amit még régen a sorkatonákkal töltöttek ki. Láttam ilyen tesztet, valami olyasmi volt, h egy fehér négyzetből ki van vágva egy darab és melyik illik oda a 4 lehetséges közül. Három fekete és egy fehér négyzet volt a választék.
2009. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam alkalmasságin.Szerintem nem volt túl nehéz az IQ teszt.Ha valaki normális ésszel gondolkozik ki tudja tölteni.Bár mondjuk volt egy srác akinek 14 lett az IQ.De az IQ teszten kívül van személyiség teszt is.Meg van még egy gép is. Ami hasonlít egy ilyen logikai játékhoz. Felvillan 5 H betű és le kell nyomnod hogy hol villan fel.
2009. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!