Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van valami miatt szégyenkeznem...

Van valami miatt szégyenkeznem? Büszke lehetek rá, hogy ott voltam? 1 kérdés, sztem igen.2ik kérdés, sztem van. Bőv lent.

Figyelt kérdés
Nem tudtam végig csinálni az alapkiképzést,mert a menet gyakorlatokat nem bírtam.Szédültem,lemaradtam.Pedig nem vagyok egy feladó típus,de akárhogy tepertem,nem ment.Rendben van a vérnyomásom,vércukrom mégis a táv 70%án kb elkezdtem szédül,nem tudom miért.Megnézett a doktornő is,minden rendben volt.Hátráltattam a szakaszomat,ezért szereltem le önként.Lövészetem kiváló a gépkarabéllyal.2db 9es egy 8as.Elméleti oktatás jó-kiváló.Alaki jó-megfelelő.Fizikai jó-jó. Minősítésteket kaptam.Mindig is katona akartam lenni,aztán mégsem...Most hogy nézem a Discoveryn egy katonák kiképzéséről szóló műsort(amerikai mesterlövész),teljesen "elönt" a szégyen.Hát erről ennyit...
2011. nov. 16. 00:07
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi!második kérdésemre a válasz a van helyett NEM!
2011. nov. 16. 00:08
 2/5 A kérdező kommentje:
ha kérhetem,légyszi CSAK katonák válaszoljanak!thx
2011. nov. 16. 00:11
 3/5 Pro Patria ***** válasza:
93%

Akik a Honvédség tagjai, azok általában nem GYK-n töltik az idejüket.


Egyébként nekem nagyon úgy tűnik, hogy ezt a kérdést azért tetted fel, hogy itt most sorra kapd az olyan válaszokat, hogy "nyugi, nem a te hibád, jól csináltad, fel a fejjel". Az átlátszó önostorozás "szerintem nem lehetek büszke; szégyellem magam, hogy otthagytam", épp az erre felhasznált fordított pszichológiának tűnik...


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nem, nincs okod szégyenre. Megpróbáltad, nem ment. Nem lehet mindenkiből honvédő. Ha fogorvosként buktál volna el, vagy netán könyvtárosként nem tudtad volna észben tartani a polcok sorrendjét, mos, azoknál fel sem merülne a szégyenérzet. A helyzet ugyanaz: nem voltál alkalmas, keress más feladatot. Ennyi.

2011. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem várok,ahhoz hasonló válaszokat,mint amit írtál.Csak a véleményük érdekel. Éppenséggel lehetnek fent,mert a legtöbb helyen a munkaidő fél 4ig tart.De kösz a választ.
2011. nov. 16. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy leszereltél. Ha nem bírsz legyalogolni pár km-t, akkor valóban nem neked való a katonaság.(sajnos erre sokan nem jönnek rá maguktól) Nem kell azt szégyellni. Te megpróbáltad, nem sikerült.
2011. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!