Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért lett fontos most, hogy...

Miért lett fontos most, hogy felmérjék a magyar hadköteles férfiakat?

Figyelt kérdés

A rádióban hallottam. Azt mondták békeidőben sem árt felmérni. A multkor a szirénákat nézegették... Ezek nagyban háborúra készülnek? Mégis mit akatnak? Magyar férfiakat kiképzés nélkül Inánba küldeni? Vagy itthon kell a védelem? Ki ellen? Ki fog bennünket megtámadni? Úgy tudom a vezetőink a zsidók s*ggét nyalják, akkon NATO-Usa-Izrael nem kellene. Amugyis építettek maguknak itt egy csomó lakóparkot, meg ugy rendezkednek be h majd itt fognak lakni, ha az országukat támadás éri. Ide jönnek menedéknek. Kínának már Orbán eladta az országot, gondolom annak se kéne ellenünk lenni. Szaud-Arábiával is egyezkedtek vmit. Akkor ki jön ellenünk?


Azt hallottam, h az Usa Kínának van eladósodva. Kína meg Irántól veszi az olajat,ezért akarják az amerikaiak elvágni a Kínába vezető energiát, azzal, hogy Irán ellen háborúznak.


Hol fog folyni ez a háború, és mi lesz Magyarország szerepe? Veszélyben van e Németország, Skócia?

Azt is meg tudják támadni?


Akinek elege van ebből az egészből, az kérhet Svájcban, vagy Izlandon menekült státuszt?

Nem lehetne azt vhogy megoldani, hogy személy szerint azok az emberek irtsák egymást akik kitalálták a háborúkat? Mondjuk a Földön kívül? Szépen kiirtanák egymást, a többiek meg ellennének nélkülük, egész kellemes lenne a Földön a légkör!


Az Arab Liga képes legyőzni Kínával Oroszországgal az Usa-Izraelt?


Az emberek miért veszik ezeket a dolgokat közömbösen, h háború készül?


2011. dec. 5. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1., Utolsó tanulj meg előbb írni utána magyarázz hülyeséget!


2., A kérdező kikéri más véleményét, de amint a válaszadók nem értenek vele egyet egyből lehordja őket.Nekem az jön le hogy nem is kíváncsi a válaszokra.

2011. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Miért lett fontos most, hogy felmérjék a magyar hadköteles férfiakat?"


Ez nem most lett fontos. Mindig is az volt, csak 2004 után valahogy megfeledkeztek róla.


"Az emberek miért veszik ezeket a dolgokat közömbösen, h háború készül?"


Mert az a háború nem itt készül, hanem innen nagyon-nagyon messze. Annyit fogunk érzékelni belőle, mint amennyit a világban jelenleg is zajló háborúkból. Azaz nagyjából semmit. Magyarországon jelenleg nincs háborús veszély.


A többi kérdésed tömény sületlenség. Inkább nem fűzök hozzájuk semmit.

2011. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Háború mindig van vagy várható. Miért? Az erőforrásokért.

pl: Irak, Kuwait a közelmúltból. Irán, Oroszország a közeljövőből. Ismered focinál a biztatást ria, ria ....

Nem tudom miért de ez mindig működik. Valami miatt mindig támadás előtt rá akarják hangolni a népet a háborúra. Ahogy Cato monda volt: "Carthaginem esse delendam".

Most iránt erősen ugatják. Oroszországnak pedig már a torkára tették a kést a rakétavédelmi pajzzsal. Ha nem hagyja magát gazdaságilag kizsákmányolni, erkölcsileg tönkretenni. Ellenál a nagy GlobaloHolo-nak, mint Irán, Líbia, Irak stb. Jön a fizikai megsemmisítés.

2011. dec. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Az előbbieket folytatva, szerintem szóltak a fiúknak, hogy készülődjenek. És ők meg is teszik a megfelelő lépéseket pl: a nyugdíjvagyont már biztonságba helyezték. Most jön az MNB devizatartaléka. Nekünk meg kinéz egy újabb doni gyalogtúra papírtalpú surranókban.
2011. dec. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jövöinfo?? nagyon eredeti és persze hiteles. Szerintem ezt a szennyet a GYK-ról kizárt sötét marhák írhatják. Legalább is azon a szinten vannak mint itt néhányan.
2011. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves előző. Nem értem, hogy mi a problémád az oldal színvonalával. Fáj az igazság? Akik az általad véleményezett színvonalon leledzenek, nagy valószínűséggel a belinkelt oldal tartalmát sem képesek értelmezni.
2011. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ember, miért ne lenne fontos felmérni a hadképes férfiakat? Ha éppen háború készül - ha nem, fontos az ilyen. Ha nem készülünk fel normálisan, megint olyan szép dolgok lesznek, mint mondjuk a második VH.-ba. Kerékpáros haderő meg stb. ;)

Am ezt az "USA Kínának van eladósodva" dolgot nem vágom, erről nem hallottam, de elég röhejesnek tűnik, ezt hol hallottad?

2011. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!