Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországnak megérné? (lent)

Valaki0702 kérdése:

Magyarországnak megérné? (lent)

Figyelt kérdés
Ha sorkatonaságot bevezetne majd rá 4 évvel meg próbálja bevenni légierővel Bahreint?

2012. ápr. 5. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kicsit lekéstünk már a gyarmatosítás időszakától. Rám meg majd ne számíts jó?! Én biztos nem megyek fundamentalista arabokkal harcolni.
2012. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Shai-Hulud ***** válasza:

És vajon mit érnénk vele?

Lenne egy szép nagy birtokunk, amibe beleölhetnénk azt a rengeteg felesleges pénzünket, hogy kicsit felvirágoztassuk...

Valóban jó biznisz lenne! :-DD


Más ötleted nincs?

2012. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

1.Nem dolgozok arabokkal.

2.Rám ne erőltesse senki hogy legyek katona.Úgyis találnék kiskapukat hogy ne kelljen annak lennem.Orvosi papír vagy egyéb.Több orvossal jóban vagyok , el tudnám intézni hogy ne kelljen katonaságba vonulnom mivel van 1 "egészségügyi" problémám.


Nem hiányzik az hogy valami idióta nekem ott parancsolgasson.Aki akar legyen katona.Én kihagyom.

2012. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Magyarország világhatalmi tervei közül csak az volt nagyobb hülyeség, amikor valaki feldobta, hogy meg kellene támadni Ukrajnát.
2012. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ThorgilsX ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy megérné-e.Bár kétlem hogy érdekeltségünk lenne tengeren túli területek szerzése, a revíziós törekvések inkább élnek a köztudatban mint bármi hasonló dolog.


De üzenném minden "nem lennék katona mert van róla papírom embernek" és a "engem ne kötelezzenek arra hogy katona legyek" embernek hogy:


1.a magyar állam nem csak jogokat és védelmet biztosít számotokra(nem fizikális védelem)

2.minden magyar állampolgárnak kötelező a haza védelme...


Szóval ha bevezetik a sorkatonaságot kutya kötelességetek lenne bevonulni a kibúvók keresése helyett...

2012. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az Utolsó adott egyedül értelmes választ az összes többi válaszában érződött az Iszlámok és az Arabok elleni rasszista értelmetlen érv.
2012. ápr. 5. 18:04
 7/18 Shai-Hulud ***** válasza:

Nos akkor csak úgy minden rasszizmus nélkül: NEM. Nem érné meg.

Nem is beszélve arról, hogy légierővel nem lehet bevenni semmit - az elgurult gyógyszeren kívül. Lebombázni, szétlőni, megsemmisíteni igen, de bevenni nem. Ahhoz mindenképpen szárazföldi alakulatok kellenek.


Azon kívül mit is ártott nekünk Bahrein, hogy meg kellene támadnunk???

2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

És egy gyarmatosító hadjárat miként is tartozik abba a fogalomba, hogy a "haza védelme"?

Na te nagy iszlámbarát kérdező! Szerintem te is szoktad hangoztatni, hogy az előítélet alapja a tapasztalat, csak épp cigányokkal...

2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul azt hiszem a brit nemzetközösség áll mögötte.
2012. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

és neked sok közöd lenne ahhoz hogy eldöntsd mi a haza védelme és akkor te mész vagy sem?


Én inkább Iránt támadnám meg először aztán a körülötte lévőket...

tehát most eleve feltesszük h 10 éve egy világháborúra készülünk és hatalmas/korszerű haderőnk van természetesen mert ugye elméleti síkon mozgunk.

Izraelle lehetne egy titkos megálopadosát és katoani eggyütmúködést végrehajtani..

így ők támadnak meg iránt mi meg titokba segítkeznénk..

a lényeg itt azon lenne h közbe izraelt is alá tudjuk ásni és egy jó manőverrel izraelle jókor tudnánk lecsapni és ezzel egyidőbe iránba lévő egységeket is hátbatámadhatnánk iránnal eggyüt..


így Izraelnek nem lenne lehetősége atomot használni maximum iránra és irán is max izralellre ami nekünk még jól is jöhetne


ha a térség 2 nagy katoani erejét így lefegyverezve a kezünkbe tudnábnk tartani már a köztes országokat gyerek játék lenne lerohanni..

a lényeg a térség olaja lenen amit azon nyomba ellehetetlenítenénk és így egy olajnagyhatalom lehetnénk.


az országokat nem kéne nagyon felhozni kizsákmányolnám őket és rabszolgamunka ezekre jók lennének többre nem is lenne szükségünk tőlük..

meg ugye izraeli zsidókak nagy befolyásuk van biztos van ott ilyen lista a nevekről és így azok után hajtóvadászatot lehetne indítani.

2012. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!