Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek melyik országba...

Szerintetek melyik országba lenne a legjobb katonaként szolgálni Magyarországon kívül?

Figyelt kérdés
Vagy akár egy Kommandós csapatban

2012. ápr. 11. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én az amerikai haderőt ismerem valamennyire. Hát ott ragyogóan gondoskodnak a katonákról. Magas fizetés, korai nyugdíjlehetőség, ingyenes egészségügyi ellátás, előre látható, kiszámítható, jól szervezett élet, viszonylag fair játékszabályok, általános megbecsültség, világlátás lehetősége, katonai csúcstechnológia. Így hirtelen ezek jutottak eszembe.


Ha egyszer beléptél az USA haderőbe, és alapvetően beilleszkedtél, akkor többet nem leszel egyedül, mert olyan a rendszer, hogy mindig gondoskodik rólad a legszélesebb érelemben. Pl. a katonák adómentesen vásárolhatnak, a külföldi missziókba is utánuk viszik a hazai árukészletet olcsón, jó a felszerelésük, az étkezésük, gondoskodnak a családról, a gyerekeikről, és mindenről, ami csak elképzelhető. Az esetleges elbocsátásokat, leépítéseket is humánusan csinálják, és óriási pénzzel távoznak az emberek.

2012. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Kambodzsa, Dél-Szudán vagy Nicaragua.
2012. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Az etióp hadsereg világhírű.
2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Észak-Koreában, mert vagy beállsz katonának, vagy kinyalod valamelyik fejes s.ggit, különben éhen halsz. Ott csak hadi célokra és a főmuftik jólétére költenek, minden más le van sz.rva.
2012. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm az értelmes választ :)
2012. ápr. 11. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Én is Észak - Koreát részesítem előnyben.
2012. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

" Az esetleges elbocsátásokat, leépítéseket is humánusan csinálják, és óriási pénzzel távoznak az emberek."


Épp az ilyen dolgok miatt adósodott rommá az Usa. Ott hitelekből, mesterségesen tartják fenn az életszínvonalat, ahogyan a németek is. És ezért nincs jövőjük, csak múltjuk. Bár mondjuk az sem sok :D

2012. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az USA tengerészgyalogságában, vagy Oroszországban, a Spetsnazban. Én személy szerint viszont a Bundeswehrben is szívesen teljesítenék szolgálatot, vagy a kanadai hadseregben.
2012. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Spetznaz
2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!