Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Támogatnád, hogy a gyerekeknek...

Támogatnád, hogy a gyerekeknek kötelező legyen a tagság egy olyan szervezetben, ami militarizmusra neveli őket?

Figyelt kérdés

Pl. kötelező legyen a cserkészet, alakuljon valami olyasmi, mint az úttörők, csak nem kommunista, vagy az iskolai tesiórák tartalmazzák gyakorlatilag a katonai kiképzés gyerekekre szabott verzióját.



Én valami olyasmit képzeltem el, hogy olyan lenne, mint az úttörőtábor volt, de nem komcsi, ez kombinálva lenne azzal, hogy az iskolai tesiórák lényegében katonai kiképzések lennének, aztán mindenkinek aki betölti a 14 éves életkort, annak túl kell élnie a vadonban egyedül 1 hónapot.


Mit szóltok az ötlethez? Nem lennének tőle korábban érők a mai elkényeztetett gyerekek?



2012. máj. 2. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"megismerkedjenek pár fogalommal, mint a tisztelet, fegyelem és társaik, "


Amennyiben ezeket a fogalmakat csak egy militáns szervezetben képesek megismerni akkor már baj van. A tisztelet meg egy olyan dolog amit ki kell érdemelni.

2012. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Tojasleves ***** válasza:
100%

A "vadonosdit" onnan vettem, hogy a Dragon Ball Z elején van, hogy Ifjú Sátán elkezdi edzeni Son Gohan-t és az edzés része az, hogy Son Gohan-nak 5 évesen meg kell élnie a vadonban egyedül 1 évig.



Vazzeg, akkor Te egy Elku-rt nagy ko:csog vagy.

2012. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"A "vadonosdit" onnan vettem, hogy a Dragon Ball Z elején van, hogy Ifjú Sátán elkezdi edzeni Son Gohan-t és az edzés része az, hogy Son Gohan-nak 5 évesen meg kell élnie a vadonban egyedül 1 évig."


Nincs több kérdésem, bíró úr.

2012. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
beléd is sok ész tömörült. hülyeség...-.- rakjanak ki téged a vadomba egy honapra...-.-hatra hejre jössz...
2012. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!