Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyar ember lehet amerikai...

Magyar ember lehet amerikai tengerészgyalogos (USMC)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Így van,kizárólagos állampolgárság szinte mindenhol alapkövetelmény.Azt meg nem egyszerű megszerezni.
2010. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nos, úgy értettem a válaszom, hogy nem hiszem, hogy hazaárulás máshol kizárólagos állampolgárságot szerezve próbálkozni.

Az USA-ba tényleg kijutni is nehéz, de a zöldkártya, állampolgárság stb. megszerzésének leggyorsabb módja a hadseregben szolgálni. Ettől függetlenül szerintem nem éri meg.

2010. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11.53 nem egeszen ugy van, ahogy mondod. Ugyanis a hadseregben nem lehet zoldkartyat szerezni. A hadseregben valo let csak az allampolgarsagi procedurat tudja felgyorsitani (expedited naturalization). Persze akinek egyetlen allampolgarsaga az amerikai, az nem hazaarulo. De aki magyar allampolgar zoldkartya nelkul, nem lehet amerikai katona es ennek persze meg vannak az okai.
2010. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Már zöldkártya nélkül is lehetsz.Ha vízummal legalább 2 éve kint vagy de ezt is eltörlik egy hónapon belül.

Így hát mehetsz katonának ha nagyon akarsz de csak a kiképzés után leszel katona ha azon megfelelsz.

Kemény a kiképzés és sok a pénz ráadásul tuti jó hely ne higgy senkinek mert a Navy nem jobb.

2011. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nem kell állampolgárság sőt ha felvettek már másnap kérheted az USA útlevelet.
2011. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23:37: dehogy kerheti! Max. expedited naturalization-re lesz jogosult, de ahhoz is zoldkartya kell. Azzal lephet be.
2011. febr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ezt teszi a sok szutykos amerika film a fiatalokkal. Minek mennél amerikába katonának? A magyak különleges alakulat a világ második legütőképesebb csapata. A honvédség nem tesz semmit?! Olvasgass itt: [link] ajánlom figyelmedbe a missziók fület! legközelebb ne beszélj ilyen marhaságokat.
2012. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem kötözködésből, komolyan érdekel, hogy honnan veszed, hogy a magyar különleges alakulat lenne a világ 2. legjobbja? Angolok és az izraeliek a legjobbak, én úgy tudom, utána pedig az amcsik.
2012. jún. 10. 20:44
 19/20 anonim válasza:
A magyar különleges alakulatot izraelben képzik ki, és elég nagy hírűek, azt nem tudom, hogy mikor voltak bevetésen, de a kiképzés nagyon kemény.
2012. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A többiek nagyjából már mindent leírtak arról, hogy léphetsz be az tengerészgyalogosokhoz, de Angliában is van állampolgársági teszt, amivel meg tudnád pörgetni az ügyet
2012. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!