Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Francia Légióba Hogy jutok ki?

Galahad1 kérdése:

A Francia Légióba Hogy jutok ki?

Figyelt kérdés
A Francia Idegen légijóba akarok kijutni ugyan 1 2 információt találtam ezzel kapcsolatban a hivatalos honlapján de nem elég pl alapkiképzésen mik vannak hány fekvő támaszt kell csinálni stb... mien árba lenne nekem az egész?

2012. máj. 27. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a "hány fekvőtámaszt kell csinálnom hogy katona legyek" kérdéseket..
2012. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Strasburgba már kapsz buszjegyet 10.000-ért.
2012. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pro Patria ***** válasza:
31%
Végülis csak 1 milliószor tették fel ugyanezt a kérdést...
2012. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapkiképzés elég húzós,barátom. ;) Ott nem csak fekvőtámaszt kell csinálnod. :D

amúgy: >>>


Először átvisznek a kiválogatási központba, elveszik az összes civil holmidat (az

öngyújtó, cigaretta és 50 Euró készpénz kivételével) és megkapod a kék egyen melegítőt. 2-3

hétig tart a válogatási időszak, ekkor ha nem tesztet csinálsz, a bázison dolgozol.


majd...

Az első teszt az IQ-teszt: számtani és geometriai sorozatokat kell kiegészítened, valamint

síkban ábrázolt alakzatokról kell eldöntened, hogy hogyan nézhetnek ki térben.

És most jön a kedvenced :D,csinálhatoda fekvőtámaszokat!!! :DDD

A második teszt a

sport-teszt, általában a rákövetkező napon. Az első része a Luc Leger ingafutás-teszt: 20

méteres szakaszokat kell futni egyre gyorsuló ütemben. Aki otthon a Cooper-teszten (12 perces

futás) meg tudja futni a 3000 métert, annak itt sem lesz problémája. A futás után húzódzkodni

kell vállszélességben, kifelé néző tenyérrel, összekulcsolt lábbal, állig kihúzva és utána teljesen

leengedve magad. 4 a hivatalos minimum, ha 10-et csinálsz, már biztonságban vagy. Utána

még fel kell másznod az 5 méteres kötélre, de a lábadat is használhatod és nincs stopper. :)))))) -_-


Utána következik több orvosi teszt is: látást, hallást, a csontozatodat

vizsgálják, van vérvétel, vérnyomásmérés, EKG, tüdőszűrés és fogröntgen is.

ezután:

következik 2 motivációs beszélgetés: megkérdezik, hogy miért jöttél ide, mit csináltál

otthon, mik a terveid, melyik ezredet szeretnéd választani. Tolmácsot biztosítanak.


Remélem megfelelő információt kaptál. ♥

Juuj,és sok sikert!!! :D ;D

2012. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha már ilyennek akarsz állni, miért nem a saját hazádat akarod védeni?


Gondolom, ma láttad a Légiós c- filmet Jean-Claude Van Damme-mal, és azt hiszed minden úgy van.

2012. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 3 madik válaszolónak köszönöm igen kielégitő válasz volt és meg is nyugottam a többieknek aszt üzenem hogy igy konkrét kérdést nem találtam kedves 4 ik válaszó pedig semmien filmet nem láttam egyszerüen ki akarok menni és szintén volt egy ilyen kérdés miért nem a saját hazámat védem? egyszerű nem az én hazám hanem másé az egész ország gyarmat és ha már háborús mezőkre akarok tévedni akkor nem egy honvédséggel akarom
2012. máj. 28. 07:53
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy. :D
2012. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 5/7


Szerintem nem azért szeretne kimenni,mert látott egy filmet. :)

És miért baj az,ha valaki nem a saját hazáját szeretné szolgálni?

Fizetés több a légióban,-bár hozzáteszem annyiért nem éri meg- és több esély van külföldi missziókon részt venni,mint a Honvédségnél.

na mind1...

2012. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Khem válasza:
Akarat a legfontossab én azt mondom mikor kimentem oda nemvoltam sportos alak de elhatároztam magam és sikerült.Már 5 évet kibirtam ugy hogy voltak roszpilanatok és voltak jokis mikor ithon vagyok megkerdeztek tőlem hogy nem e bántam meg nem mert a sok szenvedest elejen kibirtam gy hogy nem edzettem ra sose.Kijutas nemjar nagy koltsegekkel.Besoroláshoz irodat szinte franciaba minden hol találsz.Vagy esetleg elmesz a rendorségre ahogy én tettem és onan átirányitottak ahova kel.Sok sikert a kijutashoz lehet hogy talalkozunk csak elszántság.
2015. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!