Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minden rosszindulat nélkül!...

Minden rosszindulat nélkül! Miért a nácikat tartja mindenki gonosznak?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok! Nem is vagyok náci! Semmi rosszat nem akarok mondani, vagy kérdezni!

Csak szeretném tudni, hogy miért a nácikra van mindenki bevadulva?

Igen, tudom hogy volt a deportálás, meg zsidó űldözés, meg ilyesmi!

Amit én is elítélek!

De, nemrég voltam a twrror házában, és az is elég durva volt amit ott csinálta a szovjetek...

Meg abban az időben!

Mégis mindenki a nácikra van úgy, hogy "mekkora egy szemét dolog volt amit műveltek, milyen embertelen mocskos dolog volt az.


Én úgy gondolom a szovjetek is elég durván csináltak egy két dolgot itt Magyarországon.

De Őket miért nem utálják ennyire akkor?



2012. júl. 19. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kettős mérce. Durva dolgokat csináltak az ÁVÓ-s verőlegények, meg a "felszabadító" szovjet katonákról ne is beszéljünk, miket műveltek a nőkkel. Végigrabolták az országot. A Rákosi-rendszer bűneiről még nem is beszéltem, az is nagyon durva volt. Az 1956 utáni megtorlásokról sem nagyon beszélnek. Az a probléma, hogy ezeknek a komcsiknak a gyerekei, unokái ma is ott ülnek a Parlamentben, ezért nem feszegetik ezt a témát, csak a nácikat köpködik naponta.
2012. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 hollófernyiges ***** válasza:
40%
A kommunizmus már történelem, ma már párszáz rozzant nyugdíjason meg egy-két futóbolondon kívül nincs igazi kommunista az országban. Náciból viszont annál több, ott vannak a parlamentben is és nagyon is fennáll a veszély hogy akár kormányra is kerülhetnek valamilyen formában. Úgyhogy most sürgetőbb a szélsőjobboldal bűneire rámutatni, majd ha a Munkáspárt lesz a Parlamentben, akkor elővesszük a Gulágot meg Beriját.
2012. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Mert el van butítva a nép, a média pedig a zsidók kezében van, így állandóan hangoztatják a holokausztot, meg a náczik így meg úgy...
2012. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

Csak gondold végig mi megy az országban, kb kéthetente van elszórva itt ott egy holokauszt megemlékezés. A Tv is csak a zsidó áldozatokat nyomja orrba szájba.


Másodiknak:

Elég vicces vagy, nácik a parlamentben.

Nem tudom te melyik parlamentri közvetítésen láttál karlendítős csizmás barna ingeseket, de gratulálok neked is.

2012. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Kommunisták már alig vannak Magyarországon, de nácikból és egyéb fasisztákból egyre több.
2012. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Kettős mérce az olyan – gondolatban, szóban vagy tettben is megnyilvánuló – döntés, ítélkezés, amikor azonos helyzeteket különbözőképpen, néha ellentétesen ítél meg valaki, többnyire részrehajlás, elfogultság miatt. Rokon értelmű kifejezések: kivételezés.
2012. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert sokan a kommunizmusból a jót látta. Aki látta az igazi arcát is, az ugyanúgy utálja a kommunista diktatúrákat is.
2012. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 hollófernyiges ***** válasza:
55%

"Nem tudom te melyik parlamentri közvetítésen láttál karlendítős csizmás barna ingeseket, de gratulálok neked is."


[link]

[link]

[link]


Aki nem akarja hogy nácinak nézzék, ne öltözzön annak, ilyen egyszerű.

2012. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

8as..... vicces vagy :D Ég és föld kettő :D

Csak az keveri őket össze akinek mosogatószivacs az agya.

2012. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy a szovjetek/kommunisták mit tettek egyáltalán nem kisebbíti a nácik által elkövetett bűnöket. Amúgy a kérdező nem látta a Terror Házában mit műveltek a nácik? Csak amit a kommunizmus tett? Mindkettő egyformán az emberiség szégyene. Nem értem egyesek miért akarják kimosdatni a nácikat folyamatosan.
2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!