Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bármiféle rosszindulat nélkül:...

Bármiféle rosszindulat nélkül: Ti is megfigyeltétek, hogy egyre több kisebbségi jön szembe az utcán?

Figyelt kérdés
Nem szoktam alapvetően a szembejövő embereket figyelgetni, de az utóbbi hónapokban már feltűnt... különösen, mióta beköszöntött a jó idő: mindenhol cigányok. Cigányok a buszon, a vonaton, a Fő téren, az utcán, a boltban. Rengetegen vannak, egyre többen. És sokszor félek is, fiatal lányként védtelen vagyok egy bandával szemben. Nektek is vannak hasonló megfigyeléseitek? Alapból semmi gondom nem lenne velük, de amikor cigit kéregetnek és nincs, komolyan megijedek, mit fog lépni. Meg beszólogatnak, úgy néznek rám, hogy szinte lenézik rólam a kicsit drágább ruhát is, meg mintha mindjért nekem akarna jönni, mert nem tetszik a képem. Ti hogy vagytok ezzel? És hogyhogy csak jó időben vannak jelen mindenhol? :D Télen sehol se láttam bandázni őket...
2011. máj. 4. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Biztos, hogy mindannyian cigányok voltak és nem afrikai négerek, indiaiak vagy dél-Amerikai bevándorlók? Bécsben már elég sokan vannak, nálunk is, főleg egyetemisták és fiatal családok.
2011. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem megismerem a cigányokat, részben köztük élek, sőt a szélesebb családi körbe be is házasodott egy. Láttam leget ahhoz, hogy megkülönböztessem. :) Egyébként az egyetemre, ahova járok, járnak pl törökök is, de tudom, hogy hiába sötét a bőrük, ők mások, mint a cigányok. Máshogy öltözködnek, mások az arcvonásaik...stb.
2011. máj. 4. 13:35
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Már 20évvel ezelőtt is nagyon sok volt belőlük de azóta a számuk megnégyszereződött.

Itt az én utcámban 1 cigány család lakik .Azok is rendes dolgozó cigányok.De a közeli rokonságuk az a 279 fő felváltva látogatja őket és mostanában elég gyakran előfordul, h kilépvén az utcára efféle esztétikai környezetszennyezést kell tapasztalnom már a saját utcámban is(amit remélhetőleg majdan rólam fognak elnevezni:).

Egyébként így , h még a budira is kocsival járok és a járókelőket nem annyira nézegetem még így is kezd már elcsókásodni a tájkép olykor olykor.

2011. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem csoda, hogy sokat látsz, hiszen egy párnak min. 5 gyereke van, de inkább több. Néhány év múlva az iskolákban a mi gyerekeink lesznek kisebbségben. /sajnos/
2011. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem látod őket télen, mert 3 műszakban robotolnak, hogy nyáron lazíthassanak!
2011. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Bármiféle rosszindulat nélkül: Ti is megfigyeltétek, hogy egyre több kisebbségi jön szembe az utcán? - ja, ezek a magyarok még mindig képesek szaporodni, hát nem felháborító?
2011. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Felénk nem jön szembe cigány,csak nagyon ritkán.
2011. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Megfigyeltem. Kezd látszani az ostoba szociális politika következménye.
2011. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
rövidesen még többen lesznek..
2011. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Bizony. Sok jön szembe. Némelyek meg hátulról jönnek, vannak akik oldalról, vannak akik átlósan, vannak akik párhuzamosan, vannak akik...mi ez a marhaság?
2011. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!