Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi van Lendvaival? Nehéz...

Mi van Lendvaival? Nehéz lenyelni a gombócot? Megint csak a szánalmas rosszindulat?

Figyelt kérdés
Szegény nyugdíjasok nem bírtak sorban állni mint a fiatalok és ezért hazamentek.min változtatott volna ha végigvárják a sort?Az orvosnál is ez van.Ők nagyon sietnek, aztán a rendelő előtt pletyiznek két órát.Tehát Lendvait nem hagyják nyugton a történtek?
2010. ápr. 12. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Fordítva sült el a fegyver :) megint csalni akartak, de ez most nem jött be, szerintem ezzel a kavarással az volt a cél, hogy a nem lakhelyükön szavazók, azaz többségében fiatalok (egyetemisták, főiskolások, akiknél a jobbik nagyon népszerű) szavazását nehezítsék meg.

Ez a Lendvai eltűnhetne már a francba, tenyérbemászó a pofája és az örök nyávogó, síró stílusa is. Szerencsére már kihalóban vannak a jó öreg párttitkárok meg kisz tagok, remélhetőleg a következő generációknak több eszük lesz.

2010. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fú, basszus, amikor tegnap megláttam nyilatkozni, majdnem elhánytam magam. Zsigerből elkezdett kubatovozni, még csak nem is gratulált a győztesnek (mesterházy legalább gratulált orbánnak). Miért nem tud emelt fővel veszíteni, mint pl. a dávid ibolya? Azt meg láttátok, hogy a botox hogy rángatózott az arcában, miközben magyarázott? Mehet szerintem horrorfilmbe szerepelni egész nyugodtan. Undorító az a nő, szerintem ha nem lenne az mszp-ben, lehet hogy több szavazatot szerzett volna az mszp. Szerintem az a szörnyű nő még azt is elriasztja, aki amúgy mszp-s lenne. Lendvai a nemzet anyósa. Miért nem lövi ki már valaki a holdra?
2010. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg:Kibernetikus organizmus, élő szövet a fém vázon...Terminator T-1000-es modell mintájára:))))Nekem sem szimpatikus.Sőt, ellenszenves némber.Hárpia.
2010. ápr. 12. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazabol csak a BOTOX beszelt belole, azert jott ki megint ennyi suletlenseg a szajan...
2010. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dávid ***** válasza:

"megint csalni akartak"

Jahj ez a fideszes duma elég szánalmas.

Orbán 2002-ben azzal jött,h csaltak, és EU megfigyelőket hivat legközelebb.

És mit tett 4év múlva? Nem hívott be senkit, mert tudta, h nem csaltak akkor sem. Képmutató banda, ahogy az összes többi párt is.

2010. ápr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te utolsó, most nem azért, de hogy jön ide a fidesz? Itt most a lendvait fikázzuk, nem vetted észre?
2010. ápr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek a komcsik, csak a Viktort képesek szidni. Mondjuk elég rossz lehet, ha egy rendes érv sincs a "pártod" mellett, kizárólag a másik párt és/vagy annak vezetője ellen...


Lendvai mindig is egy ilyen ostoba rémség volt, elég csak megnézni találomra bármelyik riportját. Mindig elkövet valami hülyeséget, csak nevetni lehet rajta.

Buta és primitív nő, de sajnos a lenyúláshoz ő is nagyon ért, akárcsak a párttársak. Majd most talán nem így lesz.

2010. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!