Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katona lehet...

Szerződéses katona lehet valaki rossz fogakkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy láttam, hogy az egészségügyi vizsgán van fogászati ellenőrzés, de ezt mennyire veszik komolyan? Ha minden más vizsgán megfelelek, de van rossz fogam, akkor ugrott a lehetőség?
2009. júl. 30. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem ugrott, de betömik neked és folyamatos egészségügyi és pszichikai ellenőrzéseken veszel majd részt, ami nagyon jó mert karban tartanak :) Amúgy nem kizáró ok.
2009. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
ja amúgy szerződéses katona vagyok énis :P
2009. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Nem lópiac, ha szuvas fog kizáró ok lenne, elég lenne egy kisbusz az egész honvédségnek
2009. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes.A francia idegenlégióban az első amit megnéznek, az a fogaid állapota és a papírjaid.Ha a fogaid rosszak, ennyi volt, elküldenek.Nem tudom hogy mi alapján válogatnak.

Faterom mondta, egyik ismerőse jelentkezett önkéntes katonának, elküldték a lúdtalpa miatt.Ezen annyira felment az agyvize, hogy elment az idegenlégióba, hogy majd ő megmutatja.Felvették, tizenvalahány évet szolgált, valamilyen francia becsület, vagy tisztikeresztet vagy mit kapott.

2009. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aham, köszönöm a válaszokat. Nos nekem elég rosszak a fogaim azért kérdeztem. :(
2009. júl. 30. 20:14
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Azt szeretném kérdezni hogy téged felvettek végül ? Hogy haladnak a dolgok? Írj minél hamarabb

2014. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!