Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború lesz, ugye?

Háború lesz, ugye?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a közel jövőben elkerülhetetlen lesz egy háború,amely minket is érint többé-kevésbé.

Az itt a kérdés mit teszünk majd abban a helyzetben.



2012. szept. 21. 22:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%

Én a házam alatt létesítettem egy ún. óvóhelyet (na jó, igazából mély pincének készült). Vasajtóval zárható, méteres betonfal védi. Teleteszem tartós élelmiszerrel és ásványvízzel, és háború esetén bezárkózom és ki sem jövök. Néhány hónapig talán kihúzom így.


25/F

2012. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

Én meg építettem egy tornyot és onnét fogom lőni az ellenséget,végtelen töltényem van és infúzión keresztül fogok táplálkozni.

Tuti terv!


Amúgy komolyra véve, lesz háború ami minket is érint de ez nem most lesz én 50 év +-t adok.

2012. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Ha izrael tovább veri a faszát irán ellen, lesz.
2012. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, milyenek lesznek a körülmények és kik mellett/ellen harcolunk.

Az elveim szerint döntenék.

Mindenesetre gyakorlom a céllövészetet.

2012. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy ha lesz háború,akkor be lesztek sorozva.Tehát ez a bujdosósdi nem fog menni.
2012. szept. 21. 23:06
 6/34 A kérdező kommentje:

"Attól függ, milyenek lesznek a körülmények és kik mellett/ellen harcolunk."


Ez nagyon fontos!

2012. szept. 21. 23:07
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem unjátok még, hogy mindig valami nagy kataklizmát vártok? Hol háború, hol pénzügyi összeomlás, hol Nibiru-apokalipszis december 21-én... Én elhiszem, hogy sokkal tragikusabb szembenézni azzal, hogy a világ márpedig ilyen igazságtalan marad, és nem lesz semmi nagy megtisztulás, de szedjétek már össze magatokat.


Egyébként meg ki a fene háborúzna kivel úgy, hogy az minket is közelebbről érintsen? Mert erre valahogy sosem sikerül értelmes választ adni.

2012. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%

"A lényeg,hogy ha lesz háború,akkor be lesztek sorozva.Tehát ez a bujdosósdi nem fog menni."


Első válaszoló vagyok. Ahhoz, hogy besorozzanak előbb meg kell találniuk, ami nem lesz egyszerű. Ha pedig megtalálnak, inkább leülöm börtönben a szolgálat megtagadását. Én nem kockáztatom semmiért az életem, pláne nem egy ilyen trágyadombért...

2012. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó válaszadó, remélem ezt nem Magyarországra értetted. Bár az igaz, értelmetlen háborúban nem halnék meg, de Magyarország védelmében bármikor :).
2012. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"Utolsó válaszadó, remélem ezt nem Magyarországra értetted"


Én is csak ezt remélem.

Amúgy csak és kizárólag a saját népem jólétéért hadakoznék.

Más ideológiák miatt nem.

2012. szept. 21. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!