Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború lesz, ugye?

Háború lesz, ugye?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a közel jövőben elkerülhetetlen lesz egy háború,amely minket is érint többé-kevésbé.

Az itt a kérdés mit teszünk majd abban a helyzetben.



2012. szept. 21. 22:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Áder János XD Ezen besírtam. De ha valóban ő volt akkor viszont, elnézést kérek.
2012. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Háború nem lesz, hanem VAN, csak más fegyverekkel vívják, mint korábban. Van pl gazdagok vs szegények, okosok vs buták, segélyre szorulók vs megélünk a jég hátán is.


Lényeg, hogy kihez tartozol.

2012. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

háború majd a nyersanyagokért fog menni..mert az, ami megy ma a világban, nem tartható fenn túl sokáig. A mi gyerekeink (20 vagyok) sajnos már nem fognak egy ilyen "nyugodt" világban élni. Ehhez nem kell Izrael vagy Irán, gondoljatok az ételre. Nem lesz mit enni, ha így folytatódik a népességnövekedés. Mit gondoltok, miért zárt be az egyik gyulai kolbász, vagy nem tudom pontosan mi a neve? mert nincs elég vágni való állat. Amit a hírek mondanak az mindig a hivatalos verzió. Elfog fogyni az olaj is. Ennek én örülök, lefog lassulni az élet. Régen is megéltek az emberek autó nélkül ,most is megfogunk. A víz ami még komoly kihívás lesz. Ezekért tudom elképzelni a háborút.

Ha érkezik még egy ekkora forradalmár mint Hitler valaha is, akkor esetleg lesz majd változás alapjaiban a világban. Mennyivel más lenne a világ, ha Hitler győzött volna? Nem akarom őt magasztalni, csak ezek a feltevések összefüggnek egymással.

2012. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még, hogy naponta van egy háborút váró kérdés?


Mindíg mindenki háborút vár, holott nekünk (mégha NATO tagok vagyunk akkor sincs) semmi közünk sincs Iránhoz. Izrael már háborúzott rengeteg országgal, az sem érintett minket.

Itt max annyi hatás lesz, hogy drágul a benzin.


Nem értem, hogy miért vár mindenki háborút, amikor abszolút semmi közünk nekünk hozzá, az EU is háború ellenes.

Az, hogy az USA-Izrael meg Irán mit csinál, senkit nem érdekel. Még Kína is elmarasztalta Iránt, mert ők sem akarnak egy nagy hacacárét a szomszédba. Oroszországnak is csak azért jó buli ez, mert virágzik a fegyverkereskedelem. Ők is elmarasztalják iránt, ráadásul Kínának és Oroszo.nak is tele van a töke az iszlámmal. (Csecsenek, Ujgúrok stb)


Unalmas már ez az állandó "háború lesz háború lesz" szlogen. Utána kéne olvasni.

2012. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!