Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan készülsz a világháborúra?

Hogyan készülsz a világháborúra?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést látok itt, amiben azt kérdezgetik, hogy lesz-e háború. Mondjuk a válaszok 80%-a szerint lesz. Mit csinálsz? Hogyan készülsz fel? Vízum Dél-Amerika valamelyik országába? Gyógyszert, élelmiszert halmozol fel? Fegyvert? Családi aranyat beolvasztod és elrejted?
2012. okt. 15. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem lesz vh. De ha mégis annak már komolyabb előzménye lenne mint ami most van és szerintem akkor ott Izrael környékén robbanna ki mert most ugye ott van háborús környezet és ha a nagyhatalmak meg az EU is belép annak is lenne komolyabb előzménye és az szerintem nem 2 nap alatt dőlne el addig meg simán léphet az ember.

Ha lenne pénzem akkor menekülnék valami nyugis helyre főleg Svájcba mert az mindenből kimarad meg elég védett helyen van, és közel is. Ha meg nem akkor Vagy Dél Amerika ahogyan mondtad vagy felhalmoznék itthonra mindent gyógyszert tartós kaját aztán rendbe raknám a házunk alaksori részét ott van 2 szoba meg egy fürdő vagy ismerősökkel összefogva keresnénk valami tuti helyet. De remélem nem kell ilyenre számítani.

2012. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vadkan01 ***** válasza:
100%
én nem készülök rá ha meghalok így jártam ha nem akkor úgy
2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Gyógyszert kötszert halmoztam fel, vegyvédelmi felszereléseket szereztem be.
2012. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Uránt dúsítok a garázsban, hogy majd pozícióba kerüljek.
2012. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dél Amerikában most is drogkartellek háborúznak egymással, meg a rendőrséggel, katonasággal, akkor már mindegy ha itt maradok.


Amúgy meg nagyon ráérős ember lehet az akinek nincs jobb dolga, csak gyűjtögetni egy háborúra.

2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most kéne menekülnötök valami jókis nyugis országba. Kambodzsába, Szíriába, Nigériába, Gabonba. Ha vártok egy kicsit megnyit a Lipót újra.
2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már van egy parittyám.


De ha lesz valami, akkor a hazát fogom védeni, a nyugat demokráciájáért egy gyufaszálat nem tennék odébb, nemhogy az életem áldozzam.

2012. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Kambodzsába, Szíriába, Nigériába, Gabonba"...bemelegítesz? :D
2012. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már vettem egy ACU sapkát, meg egy Flecktarn kabátot s van egy saját fejszém, itthon meg ütök - verek mindenkit bemelegítésnek :D
2012. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Komolyra fordítva a szót: szerintem egy háborúra nem lehet előre felkészülni.
2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!