Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy esetleges, fegyveres...

Egy esetleges, fegyveres harmadik világháborúban érné támadás Magyarországot?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 21:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
3.világháborúba már nem országok fognak egymással harcolni.
2012. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
akkor mik??
2012. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Fegyveres? Miért lehetne fegyvertelen is a harmadik világháború?
2012. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
a 3. világháború valszeg tartane 1-2 hétig max...első pár nap után a nagy országok felbőszülnének és atombombákat dobálnának,mire a kis országok is(mivel kb minden országnak van atomtöltete) beszálnának,végül a radioaktiv sugárzás és az óriási porfelhők végeznének majdnem az egész emberiséggel,a maradékot meg visszaküldené az őskorba :)
2013. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
tutira mert nagyon félnének a 200 katonánktól meg 5 tanktól:D
2013. febr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A 3-ik világháborút interkontinentális multinacionális giga vállalatok (Corporations) fogják vivni egymás között az emberi munkaerőért. (lásd agyonhajszolt nem gondolkodó tömeges húsmassza munkaerő)
2013. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Nem is tudom kié ez az idézet..Szerintem Einsteiné . De ebből is ki lehet szűrni valamit..

nem szó szerint idézem..


"Nem tudom ,hogy milyen fegyverekkel vívják majd a harmadik világháborút ,de a negyediket botokkal és kövekkel. "

2013. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"kb minden országnak van atomtöltete"


Ez még kb is marhaság!

2013. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
5 ODIK VALASZOLO SAJNOS MAGYARORSZAG MAR NINCS europa kozepen mert Erdely miatt volt az ami mar nem Magyarorszaghoz tartozik.dDe tessek itt van az atomhaboru mindjart aZ Usa es korea kozott.
2013. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát ha pl most ez az Ukrán - orosz helyzet nem változik jobbra akkor mi is harcolunk majd az olajért. földgázból van elég készletünk, de az eltévedt rakéták biztos ide is eltalálnak majd. Meg most olvasgatok egy oldalt, sok dolog van erről fent perpill ez után a cikk után gondolkoztam el a helyzetünkön [link]
2014. márc. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!