Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tegyük fel hogy frissen...

Tegyük fel hogy frissen végeztél a Nemzeti K. Egyetemen, katonai vezetőin, mondjuk lövészként. Mit kezdenél az életeddel, hová akarnál bejutni, eljutni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Ahová a csókom be tud rakni.
2012. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Micsoda hülye válaszok! Milyen alapon írtok ilyeneket?
2012. okt. 29. 22:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Tehát zázlós lennék :)Várnék 1-2 évet, majd majd elvégeznéé a rohamlövész kiképzést, aztán, attól függően, hogy milyen területen akarok harcolni jelentkeznék szombathelyre a KMZ ba, akkor már nyílván hadnagyként...
2012. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szombathelyen nincs KMZ !Nem Zászlósként,ha nem Hadnagyként kezdenek a frissen végzettek!Szóval a tudatlanságod óriási!


Hát én nem mennék be Hadnagyként ebbe a fostalicska hadseregbe!

2012. okt. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, saját magadat hozod hülye helyzetbe, aki frissen végzett a felsőoktatásban, és jelentkezik az MH ba, az zászlós lesz, nyílván ha elvégzi a kiképzést... Hogyne volna szombathelyén KMZ. Jótanács: Ha már nem értessz egy témához, legalább nézz utána valahol, mert igen csak vicces az előzö válaszod, talán még is mutatom kollegáimnak :)
2012. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak azért,hogy tisztánlás! KMZ(különleges müveleti zászlóalj) egy van az országban a 25/88-as Szolnokon akik szervezetileg a 25-ös Tatai dandárhoz tartoznak,aminek Sándor Zsolt Dandártábornok a parancsnoka!Szombathelyen pedig nincs alakulat! Aki pedig elvégzi a Zrinyit az Hadnagyként kezd!
2012. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A 25/88. Könnyű Vegyes Zászlóalj és a 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj két külön alakulat. De mindkettő Szolnokon van.

Aki pedig elvégzi a tiszti iskolát(NKE), az természetesen tisztként(hadnagyként) kezd és nem zászlósként.

2012. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hadnagyként igen, hogy jön ide zászlós?

Benne van a kar nevében: HONVÉDTISZTKÉPZŐ!!!!

De a kérdésre amúgy nem igazán válaszoltatok... :P

2012. okt. 31. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem.:)

Akkor most válaszolok erre is. Hosszú évekig voltam katona, de nincs az a pénz amiért tisztként szolgálnék a honvédségben.(pedig lett volna rá lehetőségem) Szóval nem akarnék bejutni vagy eljutni sehová. Azon lennék, hogy mielőbb le tudjak szerelni.:)

2012. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah bics, nem olvastam el, hogy milyen egyetem... Azthittem sima egyetem.... Bocs.... Mert ugye egy sima egyetem, főiskola, mit tom én műszaki egyetem után ha jelentkezel katonának zászlósként kezdessz....
2012. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!