Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország vagy Románia...

Magyarország vagy Románia nyerne egy háborúban?

Figyelt kérdés
Külső segítségek nélkűl.
2012. okt. 29. 20:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ez nem tény.:)

Az a tény, hogy nem állunk velük háborúban. A többi csupán játék a számokkal. Azokból egy esetleges háború végkimenetelét nem igazán lehet megállapítani. Az azért gondolom egyértelmű mindenkinek, hogy egy háborúban sokkal több tényező is szerephez jut, nem csak a puszta számadatok.

2012. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Túlerőben vannak a felszerelés szinte egyforma. Mivel egyik félnek sincs atomja, így szerintem a túlerőnek itt nagy szerepe van.
2012. okt. 31. 11:20
 23/30 anonim ***** válasza:

Csak annyit szólnék hozzá, hogy ha Románia lenne a támadó fél, lenne esélye Magyarországnak.

Ha Magyarország támadna... Hát ez elképzelhetetlen.

2012. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Ronánia ,sőt az erdélyi magyarok is Ronánia mellett lennének,ezt onnan tudom ,hogy én is erdélyi vagyok és a barátaim nagyrésze a románok részére állna.
2012. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
borneas: Ezt egy kicsit szomorú hallani :( De pontosan mi vinné rá őket, hogy a románok mellé álljanak?
2012. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is erdélyi vagyok, az én barátaim többsége pedig kimaradna egy akármilyen konfliktusból, egy kisebb részük pedig Magyarország mellett harcolna. A románokat nálunkfele senki nem támogatná.
2012. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
utolsó: Igazából ha olyan konfliktus lenne, amit az idióta politikusok kezdeményeztek idióta indokkal, akkor én se vennék részt benne. De ha mondjuk védekezésről van szó, mert támadnak a románok, akkor talán elmennék harcolni.
2012. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Roberto0011 válasza:
Esetleges Haboru Eseten A Szekelyekhez kene eljutni Es Felfegyverezni oket Azok tuti segitenek Ha Kitor valami a 2Orszag kozot Elso dolog bevonulnak a Romanok Szekely foldre es irtani fogjak a jo nepet
2012. dec. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Roberto0011 válasza:
VISZATERVE BORNEAS HOZ !!! 2 FEle Mayarsag van Erdelyben van Erdely Arad,Temesvar ,Kolozsvar Iteni Magyarok kevesen vanak Nagyob reszuuk Roman parti lene mint BORNEAS Aki nem eleg tokos hogy szembe merjen szalni a Romanokal Inkab beolvad es Romanul beszel pfff Es Van Hargita Kovaszna (Szekelyfold) Ahol Igazi Szekely Emberek vanak akik Szekely Orszagert harcolnak Oket kel fel fegyverezni ok biztos nem aruljak el a Hazajukat
2012. dec. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Magyarorszag mar csak azert is mert segitene Ukrajna mivel mink agyuk a gazt nektek ezert valamej szinten segitenenk
2012. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!