Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire lenne zűrös az út...

Mennyire lenne zűrös az út Erdélybe egy olyan autóval amin egy hatalmas Nagy-Magyarország matrica éktelenkedik?

Figyelt kérdés

Az éktelenkediket arra értem,hogy ronda ,nem mutat jól az autón -csak mielőtt emiatt érnének támadások.


Már jó előre megvolt szervezve az út és én ráadásul csak "potyautasként" megyek, egy barátom javasolta,hogy tartsak velük és mivel még sosem jártam Erdélyben szeretnék kimenni,fotózni és megismerkedni magával a hellyel.

Hétvégén indulnánk és ma találkoztam a többiekkel akik az utazótársaim lesznek és akkor tűnt fel,hogy az autón amivel megyünk egy brutálisan nagyméretű Nagy-Magyarországos matrica van.

[link] ez a matrica ahhoz képest kicsinek számít.

Én nem félek, attól,hogy a románok részéről atrocitás ér, mert olyan emberek lesznek velünk akik egy tekintettel képesek lerendezni egy bunyót, de a hatóságok sem szokták nagyon díjazni az ilyet és ha úgy vesszük ez felér egy provokációval.

Most már muszáj mennem mert minden programomat úgy alakítottam,hogy ez beleférjen és szeretnék is menni, így lemondani nem fogom, de személy szerint nem szeretnék se a románokkal se a rendőrökkel konfliktusba keveredni így emiatt kicsit félek.

Mire számíthatunk?



2012. szept. 12. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Csak a magyarok akarnak agyonverni mindenkit, akinek más formájú rendszáma.
2012. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ezt sajnos nem értem.

.

.

.

.

???

2012. szept. 12. 17:30
 3/19 anonim ***** válasza:

Miért vernének meg? Nekik elég, ha minden közúti ellenőrzésnél találnak valami hibát, és csak akkor mehettek tovább, ha kifizettetek pár száz eurót! Hibát pedig mindig találnak!

Egy rokonom kamionos. Romániában beleszaladt egy román személyautó. A rendőrök a kamionost találták hibásnak,és csak akkor mehetett tovább, ha kifizetett 400.- eurót. Ellenőrzéskor ugyanis mindig elveszik az okmányokat,és csak a büntetés lerovása után adják vissza.

2012. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Balhé nem lesz belőle ez tutti.

Csak javaslat:

- Ha beléptek az országba, egyből vegyetek MATRICÁT mert az kell minden útra Romániába! Cirka 18 lej körűl lehet most személyautóra "A" kategoriást kérjetek.

- Mindig legyetetek résen a Román autósokkal szemben, mert ők aztgondolják, hogy tudnak vezetni! :)

- A sebességet tartsátok be mert sok a trafipax. /Ha esik az eső akkor nincs mitől tartani ez ügybe/

Ha elkapnak és ha szerencsétek van akkor inkább írjon fel, nem tudnak csinálni semmit utána. Ha fizetni kell az igaz, hogy addig nem adják vissza az okmányokat!!!

- Ha lassan megy egy autókaraván a hegyekbe annak oka van! /nem kell előzgetni mert csak rosszabb lesz./


Lesz látványban részed az biztos, jó utat!


/ Nem minden úgy van, ahogy azt hallod a médiákban! /

Lásd: Csíksomlyói búcsút, Minimum 20.000 Magyar zászló végig erdélyig.

[link]

2012. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Inkabb az erdelyi MAGYAROK reszerol erhet atrocitas, nem a romanok reszerol. Tele van a tokunk az ilyen mellvero nagymagyarokkal.
2012. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen izomagyú, iq-nuku, kannásborszagú, hőbörgő übermagyarok miatt röhög rajtunk a fél világ, mint akik ilyen matricákat aggatnak az autójukra.
2012. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
XD utolsó ez zseniális. Én leestem a székről a röhögéstől. Amúgy szép látványban lesz részed. Románia rengeteget fejlődött az utóbbi években. Minden városban meki, jó utak, plázák...stb. Tehát valamiben már jobb Mo-nál (Amúgy összességében egyforma a két ország nívója) Szép ország. Most voltam. Leesett az állam, hogy mennyit változott, mióta utoljára voltam (2006-ban még lepukkantabb volt nálunk, mára már oloyan. De ha így halad 2016-ra lehagy.)
2012. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*Mára már ugyanolyan (gazdasági mutatók, oktatási mutatók, fejlettségi mutatók, reáljövedelem, építkezések, nyaralások...)
2012. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És még Orbánt kormányát is próbálják másolni.
2012. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pár éve én is úgy mentem ki a haverokkal Romániába, hogy az egyik autón diszelgett ez a matrica. Én tartottam tőle kicsit, de a kutyát nem érdekelte. Mindenki kedves volt velünk, igaz egy kukkot nem tudtunk románul. Szép emlék marad.
2012. szept. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!