Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » MH 34. Bercsényi László...

MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj-ba hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 éves(10-kes) láttam róluk videót és eléggé megtetszett.Mik a követelmények,milyen érettségi,hogy zajlik minden,kell-e elötte szolgálni? stb ilyen alap kérdések :D

2013. ápr. 6. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom 20 éves kortól lehet bekerülni és 25 éves korig maradhatsz.Nagyon kemény lelki és fizikai erő kell hozzá. Hivatásos katona kell lenni hozzá ha jól tudom.Először végig kell menni a Pitbull nevű kiképzésen.Csak utána mehet a rendes kiképzés.
2013. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Slavin Kelevra válasza:
100%
Ember ha vmit nem tudsz akkor ne írjál baromságot. Jelentkezel katonának (Toborzó Iroda). Ott megfogják kérdezni melyik alakulathoz szeretnél kerülni. A Bercsényi nagy előnnyel indul ugyanis igen kevés a létszám. Ha felvesznek katonának akkor el kell menned egy fizikai és egy egészségügyi alkalmassági vizsgára. Ha megfeleltél egyszer majd hívni fog a toborzó iroda hogy mikor vonulhatsz. Megkapod az időpontot megcsinálod a 3 hónapos alapkiképzést és ha sikeres volt mész az alakulathoz. Ott egy kiválasztás megcsinálsz (vagy nem, sztem ez esélyesebb) és ulálá bekerültél. De ezzel még nincs vége. Egy 10 hónapos alapkiképzést is végig kell csinálni amit úgy kell elképzelni mint a kiválasztás csak nem 10 nap hanem 10 hónap (átéled a poklok poklát). És ha sikerül és megkapod a felvarrót és beosztanak csoportba kész is van. Naggyából ennyi, az én tudomásom szerint.
2013. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

És csak 20 éves kortól 25-éves korig lehetsz különleges műveleti katona?

Hát ez semmi!!!

2013. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha valóban ez a célod hogy katona legyél a legjobbak között ,akkor inkább próbáld meg a légiót,ez közhely de igaz.

A különleges műveletiek tényleg nagyon jók ,de mégis szerződéses pénzért plusz pótlékért évi 300-320 napot gyakorlaton ,esetleg külföldön tölteni?

Hivatásosként nem sok esélyt látok hogy egyből bejutsz

2013. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1. egy idiota, nem tudom minek kell irni, ha nincs kepben. Alapbol 29 ev a KMZ nel az atlag eletkor, benne van a celkereszt sorozatban.
2015. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!