Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek az orosz T-90-es...

Szerintetek az orosz T-90-es vagy az amerikai Abrams tank a jobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy élesben még nem találkoztak de ti melyikre szavaznátok?Indoklást is elfogadok.

2013. jún. 20. 22:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
A worms bőll ismert Holly bombát leszámitva.
2013. jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Az Abrams-t at Antiochiai Szent Kézigránát se robbantja fel.
2013. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
47%

"Egy templom tele van békével és szeretetel. A tank a parancstol fügően felrobantja. A templomi ima mikor robant tankokakat?"


Én úgy tudtam, hogy a szeretet az élőlényekből árad. De nálatok a templomból? A templom nincs tele békével és szeretettel. Csak hazugsággal és szemfényvesztéssel van tele. Az istent hiába keresed a templomban, mert az benned van.

2013. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Embereket is őll a tank nyugi. Akármenyi szeretetet árasztanak felé.
2013. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Cpt.Krisz ***** válasza:
26%

Vadkan01!


Pfej, ülj le eggyes! Már 70 éve nincsenek közepes és nehéz tankok! Már csak main battle tanks azaz fő vagy alap (forditástól függ) tankok léteznek és mind a két harckocsi ebbe a kategóriába tartozik ha valakinenk még nem esett volna le. A T-90-nek olyan védelmi rendszere van, hogy az Abrams a büdös életbe nem találná el.


A következő videónál előnyben vannak az angolul vagy oroszul beszélők, de mások is megnézhetik:


http://www.youtube.com/watch?v=kAofuApy5sc

2013. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerem a t90-t de én sz amerikai haderòben jobban bizom
2013. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Én is a T-90est részesítem előnyben mert kisebb fürgébb és strapabíróbb mint az Abrams
2013. aug. 16. 14:19
 28/47 Salamon Bálint ***** válasza:
25%

T-90 még nem harcolt, míg M1 már igen. Ennél fogva csak utóbbival van harci tapasztalat, így objektíven nem lehet dönteni.

Mindemellett a logisztikai ellátás is fontos, ami USA-nak egészen jól működik, az orosz meg tessék-lássék módjára.

2013. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:

"Ezúttal a szárazföldi erők vezetésén volt a sor – sajtóértesülések szerint annak parancsnoka, Alexander Posztnyikov vezérezredes fakadt ki az orosz parlament felső házának, konkrétan a védelmi és biztonsági bizottság egy meghallgatásán:


“A saját iparunk által előállított fegyverek, beleértve a páncélosokat, a tüzérséget, a könnyű fegyverzeteket és a lőfegyvereket, nem ütik meg a NATO, de még a kínai standardot sem és még drágák is”.


Hogy konkrétan mik hangzottak el, azt persze nem tudni, de a RIA Novosztyi orosz hírügynökség által leközölt hírszösszenetben ki van emelve a T-90-es harckocsi." [htka]

2013. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
24%
a ruszki t90 cèlbefogò rendszere mikor bemèr egy ellensèges tankot sokszor elmegy a kèp a kijelzõröl ès ez nem vicc, sokat itt magyarorszàgon javìtattak, meg amugy is könnyü tank hamar megadja magàt az rpg nek.
2013. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!