Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha kitörne egyik napról a...

Ha kitörne egyik napról a másikra egy háború, mi történne?

Figyelt kérdés
Bemondanák mindenhol a Tv-be, rádióba ez menne egésznap, és az emberek mit tennének: Mindenki menekülne? Mint kb. a II. világháborúban? Vagy manapság már nem igy mennének a dolgok?
2009. okt. 24. 20:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%
Sokat nem tudok erről mondani, de az biztos, hogy szar helyzetben lennénk, mivel bárkihez is állunk (Ruszkik, vagy Amcsik) a legelsőként fognak minket lerohanni, hisz mi (is) vagyunk a határ a "Bolsevik" államok, és a nyugati hatalmak követői között.
2009. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
8%
Nem tudom mi lenne ha kitörne egy háború... azt viszont tudom hogy az utána következő háborút már bunkósbottal vívjuk meg
2009. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit tennék hozzá,hogy a háború nem tör ki "egyik napról a másikra",hanem vannak előzményei is! (I-IIvh,Délszláv háború stb)
2009. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%
Hát azt tudom hogy én elbújnék a sorozás elől, inkább lennék gyáva mint halott:D
2011. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ezért tartunk itt ahol tartunk.


Hiába bújsz, nem tudsz elbújni a mai világban, előbb vagy utóbb véged van ha háború következik!


Inkább halok meg "hősként" fegyverrel a kezemben, mint az asztal alatt magzatpózban rinyálva...


Bár ez szubjektív, én amúgy is katonai pályára tervezek menni. :)

2011. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Mire ide jutna a hír,hogy kitört a háború már rég halottak lennék.Ezt a csatát nem a terepen döntenék el hanem a bankban meg egy számítógép fölött.Minden nagy hatalom szét atom bombázna mindenkit és a föld megszűnne létezni.
2011. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az előző nagyon "értelmes" hozzászólás volt.
2011. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!