Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Előfordulhat, hogy ha az USA...

Előfordulhat, hogy ha az USA bombázza a szír katonai támaszpontokat, üzemeket, a bombázások hatására mérgesgáz szabadul ki?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy Amerika a vegyi fegyverek bevetését megtorolva állítólag a vegyi üzemeket, raktárakat akarja bombázni.

Ilyenkor nem szabadulhat ki a gáz?

Mert a nyugat számára elég rosszul jönne ki, hogy hivatalosan a civileket akarják védeni, aztán a támadásuk miatt halna meg sok ezer civil.



2013. aug. 30. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
Az orosz haditechnika megrekedt a 2. v.háború szintjén,kalocsnikov,katyusa.Orosz haditechnikát az vesz aki olcsón akar vásárolni, vagy embargó miatt csak tőlük vehet.Hiába van nagy fegyver arzenál ha korszerűtlen,az iraki háborúban a"korszerű" T72-est tömegével lőtte ki pár APACS helikopter.És ezt tudják ők is,ezért is nem lépnek erélyesebben fel,még akkor sem ha érdekeik ezt kívánják!
2013. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az orosz haditechnika nem rekedt meg a második világháború szintjén , folyamatosan fejlesztenek , vannak nagyon modern eszközeik ( Topol,Smerch,Uragan,Kornet,

T-90,Jahont,S400,Akula ,Pantsir,Tor stb... ).

Az iraki háborúban kilőtt T-72 - esek a hetvenes években jelentek meg a Szovjetúnióban , és az iraki katonák kiképzése és taktikája is sok kívánnivalót hagyott maga után.

2013. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az orosz hadsereg kiképzési szintje kb.= az általuk kiképzettek tudásszintjével.A katonák,tisztek a vodka rabjai,mit várnál egy fegyelmezetlen tömegtől? A 2. v.háborúban a tömegükkel,és a kommiszároktól tartva értek el sikereket,és egy erős diktátor irányításával. Most nincs már Sztálin,bukásra van itélve Oroszország.Putyin a nyugat bábja,mert ha nem az lenne már megbuktatta volna a Nyugat.Oroszországban nyomor és bűnözés lett úrrá.
2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bajod az oroszokkal ?Rég volt már a második világháború !


Az orosz hadsereg legyőzte a csecseneket és kb. két hét alatt legyalulták Grúziát.

Vodkáznak a katonák ? Na és ?Azt várják tőlük , hogy tudják kezelni a rendelkezésükre álló technikát és végrehajtsák a parancsokat ,a többi meg kit érdekel !

Végül is katonák és nem a magfizika professzorai !

Szegény Ororszország? Napi 6 millió hordó olajat exportálnak , beszednek évente csak olajból 200 milliárd dollárt !


Az egy dolog , hogy utálod az oroszokat ,de ne téveszd össze a vágyaidat a valósággal !

Az orosz gazdaság sokkal többet bír , mint a magyar !

2013. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla,én inkább kedvelem az orosz népet.Én a vezetőiket hibáztatom az álapotokért,mert hagyják lezülleni a népet és a hadsereget is.Az olajbevétel úgy eltűnik mint nálunk a "felzárkóztatási százmilliók". A vidéki lakosság életszínvonala kezd a 30-as évekre emlékeztetni.A "foltoshomlokú"Gorbi eladta,felbomlasztotta a SZU-ót,követte a legnagyobb iszákos Jelcin.Ilyen vezetés melett,még a leggazdagabb ország is lezüllik,tönkremegy.Persze a nyugatnak ez főnyeremény.Ezért is írtam: Putyin tisztában van Oroszország lehetőségével,ezért nem fog kereszbetenni a Nyugatnak,legfeljebb annyit mond ha valamivel nem ért egyet: no-no,ezt mégse kellene...Szerintem most ilyen az orosz medve,se foga-se karma.
2013. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!