Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Izraelnek miért nem kellett...

Izraelnek miért nem kellett csatlakozni az atomsorompó egyezményhez?

Figyelt kérdés

Még az olyan sokat kritizált országok is együttműködtek a nemzetközösséggel, mint Líbia, Irak, Irán, Észak-Korea.

Izrael viszont máig teljesen megtagadja ezt.


Így viszont felmerül a kérdés, hogy milyen jogalapja van másokat bírálni?



2013. szept. 16. 11:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy nem érdekes, hogy a "mélymagyarok" a világ több mint 200 országa közül 90%-ban csak Izraelel foglalkoznak???


Mikor fognak foglalkozni a drága "árpisávosok" mondjuk a sok száz afrikai törzs "konfliktusával-népírtásával"?

Vagy a dél-amerikai bennszülöttek kirekesztésével jogtiprásával?

Mindig kell egy indok, hogy kollektíve egy jót zs.dózzanak-izraelezzenek????

2013. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mi köze van a busmanok, tuszik, amazonaszi indiánok elnyomásának a nukleáris fegyverkezéshez? :)

A kérdés nem erre vonatkozott.


És az izraeli külpolitika bírálása miért számít rögtön antiszemitizmusnak?

Akkor ez legyen tabutéma?

2013. szept. 16. 11:59
 3/21 tetro ***** válasza:
35%

11.44

Talán mert a zsidók akarnak minket gyarmatosítani? Nem is tudom, mikor indultak meg. 2008-ban vagy 2010-ben. Csak lassan érnek ide... :D

2013. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Az atomsorompó egyezményt az atomfegyverrel rendelkező államoknak kell aláírniuk. Ha nincs lőfegyvered, minek biztosítani bárkit, hogy nem fogsz lövöldözni.
2013. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 tetro ***** válasza:
48%

11.59

a válaszadó arra akart rávilágítani, hogy a világ tele van konfliktusokkal, borzalmas helyzetű országokkal, mészárlásokkal, mégis csak is Izraelről vannak kérdések mindig. bizonyára ebben semmi előítélet sincs, csak épp mindenkinél ez veri ki a biztosítékot...

2013. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

A történelemben voltak borzalmas népirtások, éhínségek, háborúk, de a "mélyamerkaiak-izraeliek-nyugatiak mindig csak a holokauszttal foglalkoznak.

Erről készülnek filmek, a diákok nem kerülhetik el sehogy, hogy erről tanuljanak, stb.

Ha megválaszolod hogy ez miért van, én is válaszolok a te kérdésedre.

2013. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tetro ***** válasza:
37%

14.04

ez mondjuk nettó kamu. én csak az utóbbi egy évben három filmet láttam Ruandáról. ráadásul itt sem látsz soha zsidók által feltett kérdéseket. csak is szélső jobbos csimoták holokausztoznak itt az iskola után.

2013. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

Honnan tudod biztosan, hogy akik feleszik a kérdéseket, milyen nemzetiségűek?

Pl. az enyémet se tudod.

Am arra céloztam, hogy például én kiskoromban azt se tudtam, hogy egyes országok, nemzetek léteznek, a saját népem szenvedéseiről se tudtam, de arról már iskolában és mindenhol máshol beleverik a gyerekekbe hogy szegény zsidókat a gonosz sátáni Hitler ölette.(Nem mintha szimpatizálnék vele, csak zavar ez a kettős mérce)

2013. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 tetro ***** válasza:
55%

14.21

igazad van, habár nem írtam, hogy tudnám bárkinek a nemzetiségét. arra azért lehet következtetni, hogy a kérdések többségét nem zsidók teszik fel.

beírtam a keresőbe a holokauszt szót, az első öt találat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__483..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__483..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__48273..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__42168..


ebből három azzal kezd, hogy minek emlékmű, jogom van-e megtagadni a megemlékezésen való részvételt, miért nem lehet tagadni a holokausztot...

érted mire gondolok?

az meg hogy a holokausztra emlékezünk, annak az lehet az oka, hogy több tízezer magyar állampolgárt deportáltak... a magyar történelem összes nagy csapásáról sokat hallottam én az iskolában. köztük erről is. az meg hogy te a többi országról nem tudtál... én se. de mondjuk tinédzserként már döbbenten szemléltem, hogy mi folyik Szerbiában... mert akkor a csapból is az folyt.

2013. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Senkinek nem "kellett" csatlakozni. Önkéntes a dolog. Svájc sem csatlakozott.
2013. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!