Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg visszahozzák a sorkato...

Tényleg visszahozzák a sorkatonaságot, vagy ez csak kamu?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 19:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát nagyon vegyes válaszok érkeztek... na mind1 nagyon-nagyon remélem, hogy visszahozzák a sorkatonaságot és engem is besoroznak.
2013. nov. 29. 20:55
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze,hogy visszahozzák.Az olyan olcsó dolog.Csak arra lenne szüksége a magyar gazdaságnak.:)
2013. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igen,szerintem is nagyon jó lenne,ha visszahoznák a kötelező sorkatonaságot,mert akkor talán sokkal kevesebb fiatal lenne "anyámasszony katonája"úgymond!!!

És szerintem kevesebben lennének a pszihiátrián.hogy utána ezek még munkát sem tudnak úgymond vállalni!!!

Ha van az országnak olyan dolgokra pénze,amik igazán nem is kellenének,akkor erre pláne van!

2014. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!