Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg kötelező lesz a...

Tényleg kötelező lesz a sorkatonaság januártól o. O?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
2014 a Holokauszt emlékéve lesz.
2013. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem is értem, hogy a 21. században, az információrobbanás korában hogy terjedhetnek el ilyen álhírek.
2013. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
SAJNOS nem.
2013. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Kacsa az egész.

Amúgy nem értem miért félsz tőle, régen is sokan fostak tőle mégis túlélték. Egyik rokonom még pont bele esett a sorozásba és mondta hogy az ég világon semmi baja nem lett, fittebb lett, meg fegyelmezettebb bár ugyanolyan hülye mint volt mondjuk. Én is bele estem volna az utolsók közé én várta mert apámnak, nagybátyámnak meg kb minden ismerősömnek hatalmas élményei voltak az első 1-2 hét volt nekik pocsék utána a leszerelésnél úgy kellett lapáttal kidobni őket, szóval nem lenne rossz ha visszahoznák talán még én is bele esnék, vagy is remélem.

Engem azért nem soroztak be mert akkor egy autóbaleset végett amikor elgázoltak eltört az egyik lábam, plusz medence csontom is, meg műteni is kellett így fél évig teljesen alkalmatlan voltam és mire sor került volna hogy bekerüljek már megszüntették. A legutolsó sorozásra még behívtak volna de az orvosom elutasította mert még nem gyógyultam meg teljesen.

2013. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Remélem Igen!
2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz. De azért aggódnak sokan, mert ha már valaki dolgozik elég gáz lenne hónapokig guggolni valahol, és eközben a család éhen hal, a házat meg elviszi a bank a feje felől, de hej, de mekkora hazafi. Én annó elkerültem, és nagyon kár lenne, ha most 38 éves koromban elkezdenék feszegetni a régmúlt dolgokat. Fizikailag nem rázna meg, nem vagyok lányos alkat, de az egykori, 9 hónapra járó 40 ezer Ft bevonulási segély nem sokat lódítana az anyagi helyzetemen. Gondolom sok fiatal külföldre akar egyetemre menni, dolgozni, és elkenődnének, ha ez sztornírozni kéne ezt, mert hogy most ők angyalbőrben lesznek, és Kövidinkai őrmester a maga nyóc áltlánosával egzecíroztassa a kopaszokat.

Ezzel együtt talán ráférne némi edzés egyes mai nyúlgerinc egyénekre, de nem hiszem, hogy az a régi sorkatonaság erre alkalmas, (vagy bármi másra).

2013. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodtan bevezethetnék azok körében, akik nem dolgoznak és nem is tanulnak. CSak a mai fiatalok 99,9 °-a ki sem bírna 1 hónapot sem, sírva jönne haza.
2013. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 1. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ezeregy dologba kéne a pénz, az állam is tudja ezt, ez lenne az utolsó utáni javaslat, amint beterjesztenének.
2013. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nálam be van lájkolva a facén a honvédség és az irták hogy az egész kamu.
2013. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!