Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez az új sorkatonaság kamu?

Ez az új sorkatonaság kamu?

Figyelt kérdés

Én most Németországban élek, viszont magyar állampolgár vagyok. Tehát ha ilyen lenne, hogy sorkatonaság lenne, behívnának? Vagy ha pl lusták lennének ide kiküldeni egy levelet akkor bűncselekmény lenne, hogy én magamtól nem jelentkezek? ( olyan alapon hogy a törvény nem ismerése nem ment fel a bűncselekmény alól )

Hallottam már ilyet, hogy behoztak valami új törvényt magyarban és akkor nem értesítettek senkit aki ugyan magyar állampolgár de nem ott él. Pedig fontos lett volna. + már nemsokára 19 vagyok. Így is behívnának?



2013. dec. 2. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az
2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz sorkatonaság.
2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Már miért lenne kamu?
2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kamu. Csak néhányan nem bírnak szöveget értelmezni és terjesztik a hülyeséget.


32/F

2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Grielean ***** válasza:
100%

Igen, kamu. Semmilyen illetékes oldalon nem jelent meg még csak utalás sem erre.

Amúgy ugyanezt terjesztették egyesek már 2013 januárjától is, korábban meg 2012-től. Olyasmi ez, mint a "Meg fog szűnni a facebook". Alapot soha nem adott semmi egy ilyen kijelentésnek, időnként mégis fel-felbukkan a hír, néhány kétes hitelességű oldalon.

2013. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen igaz!

Még a külföldön élő magyarokat is haza fogják rendelni emiatt, mivel nekik is kötelességük lesz a kirobbanó háborúban megvédeni az országot.

Magyarország 2014 nyarán fog belépni,és ezért rendelték el ezt ilyen sürgősen.


Úgyhogy te sem úszod meg! :D

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kell a Nato-nak az ember:S gusztustalan!
2013. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salamon Bálint ***** válasza:
Kamu.
2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezitek még meg? Aki ismeri az oldalt, az nem igaz, hogy nem látja a korábbi kérdéseket!
2013. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!