Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gyakori kérdéseken mindenki...

Gyakori kérdéseken mindenki Tábornok?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, elcsodálkozom azon hogy naponta menyi háború törne ki ha mindenkinek saját nemzete és hadserege lehetne itt....


Minden nap valaki meg akarja támadni szomszédos országokat, de már van aki Usa-t, oroszokat, kínát, de még a Jupitert is elpusztítaná, olyan haderőkről beszéltek amik az elmúlt 3000 évben összesen nem voltak...


Codon és Cs-n nevelkedett gyerekek komolyan azt hiszik hogy annyi megölni valakit hogy Bumm Hedsát????


Komolyan azt hiszik hogy annyi egy kiképzés és a háborúba indulás mint a Cod 2 be a tutorial pálya :D


"Igor lőj a tányérra, dobj egy krumplit, szép volt, irány a front...."



Itt mindenki annyira szakértő, meg annyira tisztába van a világ hadseregeivel, gazdaságával, titkos tartalékokkal ( tehát a világ minden tudásával és titkával) mintha ő lenne isten és minden percben figyelemmel követné az összes embert....



Csak engem zavar ez a dolog?



#tábornok #idták #önjelölt woton felnevelkedett tankszakértők #halál csillag teknikusok #mordori fosztogatók #dél afrika szabadság harcosok
2014. jan. 2. 19:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

1 fokkal,


Tudom hogy gagyi példa, meg szerintem páran ki is röhögtök ezért, de mikor egyszer elmentünk airsoftozni néhány barátom benyögte előtte hogy akkor ők egész nap cs-znek hogy jól tudjanak majd lőni....


az a baj hogy ti nem ismeritek hogy ezt ők komolyan is gondolták....

2014. jan. 2. 20:50
 12/25 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk hogy mi is ez a "Bumm hedsát", itt nem a fejlövésre célzok, hanem arra mikor tizenévesek úgy gondolják hogy kis pisztollyal bemennek egy épülte és tized másodperc alatt fejbe lőnek mindenkit, mint cs-ben vagy codba a "prők".


Valü életbe nem hiszem hogy mindenki mesterlövész, nagyon úgy érzem hogy valós háborús helyzetbe a lövések 90% célt tévesztene és az emberek 75% nem a sarkokból kiugrálva lőné fejbe az 500 méterre lévő szobában lévő 1000 ismert kemp helyen álló embereket.


Tehát nem az a gondom hogy a fejlövés nem halálos, hanem hogy a játéknak az ég egyatta világon semmi köze a való világhoz.


Remélem kicsit világosabb az állás pontom. De ha nem nyugodtnak kérdezzetek és kifejtem a véleményem bővebben :D

2014. jan. 2. 20:53
 13/25 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést kérek!
2014. jan. 2. 20:54
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

"Nem hiszem, hogy ettől bárki háborús veteránnak érezné magát, valódi ütközetben én sem voltam, csak egy lőszerraktárban dekkoltam, de azt bizony tapasztalatból mondom, hogy igen annyi megölni valakit hogy Bumm Hedsát."


Te vagy nem érted, amit a kérdező mond, vagy nagyon szeretsz trollkodni. Senki sem állítja azt, hogy egy fejlövéstől ne halna meg az ember.


A kérdésnek az a lényege, hogy nem úgy zajlik valójában egy háború, ahogy a számítógépes játékokban. A katonák a városi harcokat kivéve nem 10 méterről lövöldöznek egymásra és senki nem lesz olyan nagy legény a valóságban, hogy odafusson egy tank közvetlen közelébe és rárakjon egy bombát, mindezt úgy, hogy közben mozog a tank. Egyes csökött agyú jóemberek a játékokat veszik alapnak és így azt gondolják, hogy ők értenek ehhez.

2014. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

20:55, köszönöm! :) idáig te értetted meg a kérdésem lényegét.


Bár részemről nem hibáztatok senkit aki kicsit félre értelmezi,szívesen meg magyarázom vagyis megpróbálom meg magyarázni mit szerettem volna elmondani.

2014. jan. 2. 20:59
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
latom a normalisat irok 0% kapnak, ott volt igazat ir erre 0%
2014. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"latom a normalisat irok 0% kapnak, ott volt igazat ir erre 0% egy sz@r 0 banda az egesz itt"


Ezt azért nem nevezném normális válasznak, alapjáraton véve nem hiszem hogy katonai kiképzésnek nevezhető az 1 karabély, 5 tár és 3 gránát. Nem hiszem hogy lenne olyan háború ahol annyira gyorsan mozogna a front hogy éppen csak fegyvert van idő felkapni és hopp.... már vége is a háborúnak...


legalábbis számomra ilyennek tűnt ez a válasz. Ha nincs igazam értelmesen fejts ki és ne ilyen trágár módon.

2014. jan. 2. 21:19
 18/25 anonim ***** válasza:

en a sracrol irok, aki leirta, h mi tortent mikor ott volt, h nem ertem a 0 ra pontozast.

az h engem hova pontoztok nem erdekel...

2014. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Elnézést, közbe rájöttem hogy te a második 0% -osra értetted (bár ezt megjelöltetted volna!). Hát erre meg a válaszom annyi hogy már nem 1x megválaszoltuk mire értettem a kijelentésemet.


Nem igazán értem mi értelme volt a válaszodnak mivel tartalmilag nem tettél semmit se hozzá, értékeléshez meg elég a felfelé és lefelé mutató gombot nyomkodni!

2014. jan. 2. 21:29
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Én még csak alezredes vagyok. (Egyszer rangban visszavetettek, mert elveszett a steam accountom.)
2014. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!