Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az MH Altiszti Akadémia a...

Az MH Altiszti Akadémia a 2014/2015. tanévben az elérhető szakirányok közül ki melyiket választaná? Melyik szakot érdemes választani honnan lehet könnyen mozdulni/váltani?

Figyelt kérdés

A következő szakokról van szó.

- Katonai informatikai-rendszer üzemeltető ágazat

- Szerelő ágazat, páncélos gépjárműszerelő

- Műszerész ágazat, fegyverműszerész

- Repülőműszaki ágazat, avionika szerelő

- Parancsnoki ágazat, ABV védelem

- Parancsnoki ágazat, légvédelmi rakéta és tüzér


Első sorban katonák vagy jól tájékozodott emberek válaszát várom.


Előre is köszönöm.



2014. febr. 3. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne azon járjon az agyad, hogy mozdulni meg váltani, azon, hogy elvégezd. Így is túl sokan hagyják ott az altisztit, nem hiányzik még egy kamu jelentkező.

Egy katona

2014. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fegyverműszerész és az avionika szerelő a legjobb civilben. Fegyverműszerészként kereshetsz katonaként legjobban, mert külföldi misszióba is az ami mindig kell (helikoptert, harcjárműt, tüzérséget drága szállítani, ezért ezekből misszióba csak minimális mennyiségű megy).


Páncélos gépjárműszerelő civilben mezőgazdasági gépszerelő lehemt ami annyira nem jó, informatikából ez a szint 0, ABV és LV-R-T túlzottan katonai.

2014. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem jár az eszem semmin.

Én csak azt kérdeztem hogy ki melyik szakot választaná kinek melyik szimpatikus.

A szakváltást csak azért kérdeztem mert előfordulhat hogy más beosztás vagy szak tetszik meg és tudtommal nem mászkálhatok csak úgy.


Köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 3. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
hello én már beadtam a jelentkezésemet de akkor még nem voltak nyilvánosak a szakok de én biztos fegyverműszerészre megyek, csak azt nem tudom hogy ezzel melyik alakulathoz kerülök ( vagy Tápiószecsőre osztanak be a fegyverzetellátó raktárba ? )
2014. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ebben a kérdésben én sajnos nem tudok segíteni.

De az elöttem felszólalók biztosan tudnak.

Szerintem nem sértődnek meg ha írsz nekik privátba.

2014. febr. 4. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Na es mire jelentkeztel?

En csak most vagyok vegzos a gimiben, es en is az altisztire megyek majd.

Mi a véleményed a sulirol? :)

18/L

2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!