Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország kitudná ezt a...

Magyarország kitudná ezt a helyeztet használni ami Ukrajnában folyik kárpátalja visszaszerzésére?

Figyelt kérdés
lehet nagyon abszurd a kérdés, de szerintem ez lenne hozzá a legjobb alkalom pl bevonulhatna olyan indokkal, hogy a menekülteket segítse és a magyarokat védje, addig míg a helyzet nem lesz stabil aztán ott felejtenénk maradni

2014. febr. 21. 17:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
miért lenne gáz ezt tenni?
2014. febr. 23. 09:57
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudom már meglepő-e számomra,hogy ennyi magyartalan van itt a GYK-n.Az egy dolog,hogy volna-e hozzá erőnk vagy sem,de mindenképpen akarnunk kellene,mert az minket illet.De,hogy lásd te is,kérdező,hogy a magyarság többségi állapota milyen:egy félnigert szavaznak meg,hogy a mi nevünkben énekeljen az Eurovizión.Ez már elárul sok mindent a jelenlegi magyar nép lelki állapotáról.
2014. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

[link]


érdekes ők megtudták csinálni, akkor mi miért nem?

2014. febr. 24. 14:14
 14/26 A kérdező kommentje:
Akárhogy is nézzük ez lenne a legjobb alkalom még ha nincs is túl nagy seregünk az ukránoknak ott vannak az oroszok a hátukba a lengyeleknek pedig az oldalukba ráadásul Putyinnal, ha minden igaz jóba vagyunk a lengyelekkel úgyszintén ennél jobb alkalom soha nem lesz
2014. febr. 24. 14:27
 15/26 anonim ***** válasza:

A lengyelek nem háborúznának értünk, az oroszok úgyszintén. Azért ez marhára más helyzet, mint Kárpátalja... pláne hogy Kárpátaljában még a lakosság 20%-át sem éri el a magyarok aránya.

Én lennék a legboldogabb ember, ha visszaszereznénk Kárpátalját, de nem most lesz ez.

2014. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, gondolj bele: neked hogy esne, ha ukrán lennél, nem mernél kimenni az utcára, mert fejbelőnek? Aztán egyszer csak jön a magyar sereg, te meg csak nagy szemekkel bámulsz, hogy nem elég ez a sz.r helyzet, még itt vannak a magyarok is. Ez nem emberséges, ráadásul nem is úgy megy, mint anno a honfoglalás, hogy belovagolsz, lemészárolsz mindenkit, és tiés az egész terület. A sok nagy magyar ember mind így gondolkodik. Szobatársam felvidéki, ő mesélt, hogy mennyire büszkék náluk a szlovákok magukra. Valszeg az ukránoknál dettó ugyanez lenne. Bemész, aztán jönnek a fentebb élő ukránok, és ez már csak olaj a tűzre… Szerintem a legtöbb embernek van annyi esze, hogy nem használja ki ezt a helyzetet, mindenképp rossz időzítés.
2014. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

# 16


Kárpátalján ruszinok élnek és nem ukránok.Csak éppen nem ismeri el az ukrán állam a ruszinokat.Az ukránok száma kárpátalján nagyon csekély és azok is betelepítettek.Lehet,hogy 12% a magyar,de 80% a ruszin.Ha nem is csatolnánk vissza,akkor is megérdemelné Kárpátalja legalább a függetlenséget.

2014. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jövő héten jön egy új srác Ukrajnából, mert menekül a polgárháború elől. Vajon mit szólna, ha ezt a tervet megosztanám vele?: D
2014. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nekem hogy esne hogy ha az ukránok helyében lennék? Nem vagyok és nem is lehetek, mivel én nem szoktam ukránokat verni és ukrán emlékműveket megrongálni ellentétben az ukrán nácikkal, akik szeretnek magyar emlékműveket megrongálni mint pl a vereckei emlékmű és magyarokat verni... az első dolog amit csináltak a nyelvtörvény visszavonása ez volt az első ezt gondolták nagyon fontos dolognak amit csinálni kell ennél fontosabb nem is lehetett! szóval szerintem inkább ez nem emberséges amit én leírtam... Úgyhogy amit mondasz, hogy mi lenne ha ugyan ez történne itt abszolút életszérűtlen a fenti okok miatt... nem kell hogy jöjjenek a fentebb élő ukránok ha mondjuk az oroszokkal vannak elfoglalva... Egyébként, ha a ruszinoknál tartunk én magam is az vagyok, vagyis kb olyan 300 éve élhet a családom itt akik kárpátaljáról származnak én úgy gondolom a ruszinok jobban éreznék magukat itt ebben az országban mint mondjuk Ukrajnában ahol semmiféle elismerést mint önálló nemzetiség nem kapnak
2014. febr. 25. 21:10
 20/26 anonim ***** válasza:
De mégis mi értelme lenne visszaszerezni? Ha akarsz oda tudsz menni. Vagy mégis mi?
2014. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!