Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország kitudná ezt a...

Magyarország kitudná ezt a helyeztet használni ami Ukrajnában folyik kárpátalja visszaszerzésére?

Figyelt kérdés
lehet nagyon abszurd a kérdés, de szerintem ez lenne hozzá a legjobb alkalom pl bevonulhatna olyan indokkal, hogy a menekülteket segítse és a magyarokat védje, addig míg a helyzet nem lesz stabil aztán ott felejtenénk maradni

2014. febr. 21. 17:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Most írtam le, hogy mi lenne az értelme felsoroltam rá rengeteg érvet igaz nem érvként írtam a visszaszerzésre de szerintem lehet belőle látni, vagy idézzem be neked esetleg? Jaj! de egy érv eszembe jutott a történelmi Magyarország része.
2014. febr. 27. 10:54
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Történelmi Magyarország része? Ennyi erővel jöhetnének a Rómaiak is lázadozni hogy ők előbb itt voltak mint mi...
2014. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Történelmi Magyarország része? Ennyi erővel jöhetnének a Rómaiak is lázadozni hogy ők előbb itt voltak mint mi..."


A 150 ezer ottani magyar szerintem elég érv lenne, viszont most semmi realitása. És akkor sem egész Kárpátalja kellene, csak a magyarok lakta részek.

2014. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Történelmi Magyarország része? Ennyi erővel jöhetnének a Rómaiak is lázadozni hogy ők előbb itt voltak mint mi..."


Unom már az ilyen csökkentagyú érveket!

De rendben!Létezik ma római birodalom,aki ezt visszakövetelje?Nem!Ellenben létezik magyar állam,aki visszakövetelje azt,amit jogtalanul vettek el tőle nem egészen egy évszázada.

2014. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
49%! ez egy + érv volt h a történelmi Magyarország része neked ajándékba! amit az előzőekben írtam ott a lényeg kérdeztem is h beidézzem? úgy látszik le kell írni megint h miért. szal' az ukránok szeretnek magyart verni csak azért mert magyar ide jön még az emlékművek rongálása elképesztően soviniszták az első dolog amit csináltak h visszavonták a nyelvtörvényt aztán mivel túlnyomótöbbségben ott ruszinok élnek és igaz több közük van az ukránokhoz de ennek mégse kedvelik őket mivel nem ismerik el őket önálló nemzetnek ezért úgy gondolom jobban járnának ők is ha ide tartoznának egyébként visszatekintve mindig is a magyarok barátai voltak a történelem folyamán már a ruszinok... remélem 49% ennyi érv elég neked!
2014. febr. 27. 17:31
 26/26 anonim ***** válasza:

"Unom már az ilyen csökkentagyú érveket!

De rendben!Létezik ma római birodalom,aki ezt visszakövetelje?Nem!Ellenben létezik magyar állam,aki visszakövetelje azt,amit jogtalanul vettek el tőle nem egészen egy évszázada."


Te még komolyan hiszed, hogy létezik magyar állam? Hát megsúgom, hogy már nincs ilyen, magyar emberek vannak, akik rabszolga módon dolgoznak a multiknak, és kiszolgálják a külföldi érdekeket. Ha jobban belegondolsz, semmi nincs már magyar tulajdonban még a szent korona sem.

2014. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!