Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek lesz háború...

Szerintetek lesz háború Magyarországon vagy Európában a következő 10 évben?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyetértek, szerintem orosznak meg kínának pont jó, hogy most a nyugat szegény.


miért támadná le kína azt, akinek hitelezett? levágná az aranytojást tojó tyúkot. minek megszerezni egy földet, ha az lehet másé, ahol nyugodtan és önszántából megteremti azt, amit majd neked ad?


miért támadná le oroszo. a gázpiacát?

az is elég ha egyszerűen besétál ukrajnába. fázik a lába, hát bekéredzkedik. végül bent lesz az egész farkas. csak türelem kell hozzá.

2014. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 adelina.lina válasza:
ukrajnába volt is. ment a molotov koktéllal való robbantgatás. de igen amúgy lesz mégpedg az éhezés miatt mert addigra egyszerűen nem tudnak majd elég ételt termelni a folyamatosan növekvő számú embereknek
2014. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ukrajnában még messze nem ért véget... Viszont nem érték egyet, szerintem sokkal nagyobb problémák vannak, mint az éhezés. Mármint ne értsd félre, ez is aggasztó, de rengeteg más dolog sokkal nagyobb mértékű, és az embereket is jobban érinti. Szerintem az éhezés még nem tart ott, hogy állami szintű probléma lenne.
2014. márc. 16. 08:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Itt elsősorban a Nyugatot és Magyarországot értem.
2014. márc. 16. 08:09
 15/15 anonim ***** válasza:
lesz nagy háború,nagyon úgy fest a helyzet. nem rémhír keltés. nézz tévét.... küszöbön egy 3 vh. európa fog ismét rábabrálni....
2014. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!