Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az önkéntes műveleti tartaléko...

Az önkéntes műveleti tartalékos katonai felvételin is kizáró ok a színtévesztés?

Figyelt kérdés

Az interneten nem találtam választ.

Most épp az alkalmassági vizsgálat előtt állok és érdekelne hogy számít e valamit a színtévesztésem.



#színtévesztés #önkéntes tartalékos katonai alkalmassági
2014. márc. 3. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
bár elöször az altisztibe jelentkeztem, ha ez nem jön össze akkor én is tartalékosnak mennék, amikor én megkérdeztem azt mondták nem kizáró ok de ha minden igaz akkor az alkalmassági ugyan úgy Kecskeméten van ahol meg eléggé szigorúan nézik
2014. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
am én most csütörtökön voltam... velem nézettek "szines körökből kirakot számokat" nekem ment és át is mentem... am én ugy tudom hogy kizáró ok.... mert ha nem látod a szineket akkor a szémézeten az alkalmatlant karikázzák bhe és nem az hogy alkalmas... am egy probát megér azért ha valami kérdésed van az alkalmasságival kapcsolatban még nyugodtan irj
2014. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!