Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hitler elmebeteg volt, vagy...

Hitler elmebeteg volt, vagy miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
87%
a háború vége felé már nem volt egészen 100-as
2009. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
24%
Hitler ugymondva "tisztelem" nem tagadom ,hogy az volt ... és azért volt az mert a nagyapja csinálta meg az apja ! Rendes családi kufirc XD
2009. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
92%
Hogy elmebeteg volt-e azt nem tudom,nem tudom,hogy rábízonyították-e ezt már.Azt tudom,hogy volt egy csomó fóbiája,nagyon félt a betegségektől,meg talán Parkinson-kóros is lett később,emiatt különféle drognak minősülő gyógyszerekkel tömték,amiknek lehettek komoly mentális mellékhatásai.De nem tudom mennyire igazak ezek a feltevések.
2009. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
83%

okosnak okos volt, zseniálisnak zseniális, csak éppen hatalomvágyó volt. Ő szerintem tényleg elhitte, hogy az egész világnak úgy lenne a legjobb ha csak a "tiszta vér" lenne és nem lennének zsidók, stb. Így érezte helyesnek, csak épp a világ 90%-a nem értett vele egyet.


Amúgy valszeg volt sok lelki traumája, fájdalma is ez biztos.

2009. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
66%

egész biztosan az volt. legalább annyira mint Stalin, vagy Hussein, a másik jómadár. és még voltak páran a történelemben. :)

egyszerűen az ilyen komplexusos beteg embereket távol kéne tartani a politikától, és akkor nem lenne probléma.

mert ez még ma is probléma.

2009. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim válasza:
69%
Hitler ,nagy ember volt, amit elgondolt világnak nem is olyan rossz , de lehetetlen , megvalósíthatatlan , és természetesen erkölcstelen. Attól mert a világ elkönyvelte őt a 'leggonoszabb embernek " a világon , nem volt elmebeteg. Fóbiái igen voltak , de kinek nincsenek?
2009. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
57%
Lehet..,de most elkéne nagyon,hogy pár kampósorrút a túlvilágra segitsen...!!
2009. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
84%
Grandomániás is volt,meg nagyon jó szónok,hihetetlenül tudott hatni a néptömegre,ámulatba esve követték minden szavát,nem csoda,hogy így elbolndította őket,meg nagyon jó stratéga volt,tudta mit miért csinál.(az anyja rákban halt meg,ezért retteget egész életében a betegségektől,és az anyja orvosa zsidó volt,talán így állt bosszút a későbbiekben akár nem is egészen tudatosan rajtuk)Meg nagyon fiatal nője volt,ott sem volt minden tiszta,de arról most nem jut több eszembe.
2009. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
27%
tudtommal ő maga is zsidó volt. és az apja miatt (is) gyűlölte őket.
2009. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
42%
Felsoroljátok az összes mentális betegséget és rásütitek?
2009. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!