Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hitler elmebeteg volt, vagy...

Hitler elmebeteg volt, vagy miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
75%

Ezt olvasd el és akkor lehet rájösz...


[link]


Ezek a tulajdonságok 100%-osan illenek arra az egyénre, kb. 5 éve telálkoztam vele és még mindig iszom annak a levét...

2009. dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
Ki az? Remélem nem én XD
2009. dec. 28. 13:44
 33/72 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismersz magadra?


Neked mi a neved? :D

Írj privit és küldök rőla képet.

2009. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátot,de nem válaszoltál hogy ki az a fantompszicho.Mindegy ha nem hát nem.Azért Hitleri véleményekre még kiváncsi lennék!!!Dobjatok róla még:)
2009. dec. 30. 07:03
 35/72 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt elmebeteg. Jó fej volt, hogy elkezdte irtani a zsidókat és a cigányokat,
2009. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
57%

Nem írtott ki senkit!

Amúgy a 20. század legnagyobb embere volt, és egyben a legjobb államfő is volt!


Milyen érdekes hogy pont azok tartják a sátán megtestesülésének, akik egyébként semmiféle transzcendensben nem hisznek, lévén ateisták vagy liberálisok. Önmagukba rúgnak így bele, a hülye eszméikkel.


És milyen érdekes, egy olyan társadalom tartja Hitlert elmebetegnek, amelyik sorozatgyilkosokat, terroristákat, pedofilokat és gyerekgyilkosokat termel ki magából.


Illene kicsit elgondolkozni, és végre megnézni az érme másik oldalát is...

2009. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
59%
Tessék elolvasni Mein Kampf-ot. Hitler ötletei nem voltak rosszak, bár sok dologban tévedett, de nekünk magyaroknak nem lett volna nagyon jó, ha Hitler győzött volna (nem mintha a mostani neoliberális, judea-bolsevik hatalom jobb lenne), mivel nemzeti identitásunkat elvesztettük volna teljesen. Így is, de legalább van a nemzeti tábor.
2009. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
41%
Aki téleg olvasta a mein kampf-ot tugya hogy valami nem volt rendben a fejében. Akik olvasták az első pár oldal után lerakták mert annyira zavaros, nem mély filozofiai hanem téleg zavaros sok zavart butasság. Amúgy 1 alacsony férfi alacsony önbecsüléésel bír, és a barbibaba fiatal barátnőjén kívül más nőröl nem tudunk az életében. Azért így nem látható hogy lelkileg túl fitt lett volna.
2009. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
34%

"Tessék elolvasni Mein Kampf-ot. Hitler ötletei nem voltak rosszak, bár sok dologban tévedett"


Aki olvas komoly könyveket, annak a Mein Kampf unalmas, néhol vicces. Ugyanis a Mein Kampfban Hitler csak mondja, mondja a tökéletesen felületes és áltudományos "észrevételei" tömegét, és semmit sem bizonyít, indokol. Ötletelés az egész, szárazon és zavarosan előadva. Hitler ugyanis élőszóban kiváló előadó volt, de írni nem tudott jól (rövid ideik írt a Völk. Beo.-ba, és elég álmosító cikkei voltak). A Mein Kampf is csak azért nem teljesen olvashatatlan, mert Hess alaposan átszerkesztette.

2009. dec. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
59%

"Aki téleg olvasta a mein kampf-ot tugya hogy valami nem volt rendben a fejében. Akik olvasták az első pár oldal után lerakták mert annyira zavaros, nem mély filozofiai hanem téleg zavaros sok zavart butasság"


Aztán meséld már el te idióta hogy mi a zavaros abban, amikor leírja a családja rövid történetét? Mert az első oldalak erről szólnak.

Ebból látszik, hogy én olvastam, te meg nem. Vagy nagy gondok vannak szövegértéseddel.

Te is csak a tv-ből hallottál róla, az alapján fröcsögsz.


Maga a Mein Kampf amúgy unalmas, nagy része a gazdaságról szól, ideológia elvétve van csak benne. Direkt úgy vettem a kezembe, hogy msot aztán olvasni fogok népírtásról, brutális dolgokról, stb., de csalódnom kellett, semmi ilyen nincs benne. Elképzelni sem tudom, kinek volt az érdeke betiltani...Az a megdöbentő tény, hogy Hitlerről eddig mindig mocskolódást megcáfolt az idő. MIlyen érdeke, amíg a homoszexualitás nem volt elfogadott, addig HItlert b.uziként tüntették fel. Ezt már nem lehet, mert már elfogadott, már nem okoz botrányt, így most marad az impotens, meg stb.. Egyik nagyobb hazugság a másiknál. Azért mondom, mert látom, hogy a Mein Kampfról is mennyi hazugságot összehordanak.

2009. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!