Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A német katonák is erőszakolta...

A német katonák is erőszakoltak meg nőket a 2. vh. -ban?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy az amerikaiak és az oroszok előszeretettel fajtalankodtak olasz és német nőkkel szemben.Az lenne a kérdésem ,hogy a keleti fronton gyakran előfordult ez az orosz és ukrán nők ellen?Mert a németek nem nagyon ismerték el "embernek" a ukránokat de főleg az oroszokat.Tudom ,hogy sok prostituált és bordély ház követte őket, de nem minden katonához jutott egy nő ezért kérdem ezt ,hogy csinálták e?A többi fronton?

2014. ápr. 10. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
#9! Csak abban tévedsz, hogy nem olyan kihivoan. Különbség, hogy itt nem azt dobolják.
2014. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#11


lehet, hogy igazad van, nem értek hozzá, csak annyit szerettem volna kifejezni, hogy szerintem nemzetiségtől függetlenül a katonák ugyanúgy erőszakoltak, bár ahogy a válaszomat elnézem, sokaknak nem igazán tetszik, hogy bizony nem csak a szovjet és a német katonák csinálták ezt...

2014. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%
A német katonák jobban,és sokkal kegyetlenebbül erőszakolták meg a nőket mint az oroszok. A németek aberáltak,ez tény.
2014. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
3%
A hábkrúhoz annyira hozzátartozik a fosztogatás és erőszak, hogy egyes modern hadseregekben külön képzés van rá. Illetve komoly technológia van a másra kenèsre és elttkolásra
2014. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
12:17 Te ezt most ugye nem gondoltad komolyan?
2014. ápr. 13. 00:01
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Amit 12 17 ír arról Tiboru valamelyik blogjában olvastam. A cikk valami olyasmit is említett, hogy arra is norma van, hogy hány nőt kell megerőszakolni, hány házat felgyújtani illetve kirabolni. Ennek a célja a legyőzöttek megtörése, de nem lehet olyan mértékű, hogy a nyilvánvaló túlerő ellen fellázadjanak
2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 David82 ***** válasza:
35%
Nem, a német katonák nem erőszakoltak meg egyetlen nőt sem, nekik más volt a moralitásuk. Ukrajna területén a nők, öregek, gyerekek virággal várták a németeket, mert egyfajta felszabadítónak látták őket a szovjet elnyomástól. 3. válaszoló: Egy háborúnak nem feltétlen velejárója, hogy nőket erőszakol meg az ember. Ez a primitívség velejárója, nem a háborúé. Az orosz nép a marxizmusban a legalacsonyabb erkölcsi, szellemi szintre süllyedt, amely mélyre egy ember egyáltalán süllyedhet, hogy ne hasonuljon meg önmagával.
2016. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dehogy is volt! Dehogynem voltak fasiszta oroszok is. A sztálini terroristákat nem ismerték el, mert nem is voltak azok. Nem, nem volt ilyen, náluk nem volt szabad ilyen.
2020. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Németeknél is volt, nem hiába ott fejlesztették ki a guminőket.


Hogy ne legyenek nemifertőzöttek a kufirctól, de kiélhessék magukat.

2020. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!