Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha most a NATO megindul...

Ha most a NATO megindul Oroszország ellen, a bevonulás önkéntes lesz, vagy kötelezően hívnak be?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 08:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
58%

"A magyarnak hazudott honvédségnek, még mozgósítási rendszere sincs"

"gój fiatalokat küldi"


Ez a gój fiatal aki történetesen magyar szivesen szétrúgná azt a kövér seggedet mert a képernyő előtt marhára tudsz dumálni közben meg ez a magyarnak hazudott honvéd előtted állna összetojnád magad.


Nagyon is jó honvédségünk van emberanyagilag. Az hogy nevetség tárgyává váltak felszerelést illetőleg az a parlamentnek köszönhető. Erről mi nem tehetünk..

2014. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
32%

Köszönöm a bókot :D közel 176 centi vagyok és 83KG, naponta futok 3km-reket. De azért kösz :D. Persze ettől nem érzem magam most királynak, annak ellenére sem hogy a társadalom 77% semmmilyen testmozgást nem végez, nem rég panaszkodtak talán hogy a honvédség negyede pocakos, és sokan dohányoznak is? :D

Mitől kellene magam összetojni? Féljen akinek félnie kell.

Jó emberanyag? Mihez képest? Kikhez képest? Egyedül akiket ki lehetne emelni azok a pilóták, na ők még világviszonylatban is a legjobbak között vannak.

2014. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! 3km-eket futsz! kemény gyerek lehetsz.

Akik szerződéses állományba vannak kiváncsi lennék hol látsz te közöttük akár 1 darab elhízott embert is...

A pilóták? ismersz 1et is? tudod mit csinálnak? SEMMIT nem tudsz csak dumálsz össze vissza.

Itt a KVZ-nél garantálom bárki hosszába törne ketté téged ha tennéd az agyad hogy márpedig semmit nemérnek.


Mellesleg meg elárulok 1 kis titkot nagyszájú barátom.

A pilóták repülési ideje vajnyi kevés, és miután státuszba kerülnek, kb. nincs munkájuk sem. A kevés alaki amit néha összekell hozniuk nem igazán nevezhető jónak.

Tudom mert itt Szolnokon is vannak... Csak bekerülni nehéz közéjük, utána meg...


Szóval légyszives, ne tegyél úgy mintha istenkirály lennél, és a honvédséget ne húzd le a WC-n miközben SENKIT nem ismersz, SEMMIT nem tudsz hogy mi hogy zajlik.

2014. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
8%

Kemény! Magabiztos. Ki mondta hogy ott vannak az elhízottak?

Semmit nem csinálnak a pilóták? Szerintem elég jó kondiban kell nekik lenni, hogy azt a bizonyos mennyiségű G erőt kibírja a test, mert arra sem mindenki alkalmas, lehet még sem beszélek össze-vissza?

Hallod, szerintem jobban aggódnék ha az oroszok között kellene kiképzésem részt vennem, ha itt állítólag kettétörnek, akkor ott agyonvernek, mert ilyen szempontból nem változott az orosz hadsereg semmit. De tudod mit? Oda szívesebben el is mennék, csak arra nincs lehetőség. Vajnyi kevés? Mert talán ezt is elintéztek? Mindenhova nehéz bekerülni. Drága testvérem, én nem teszek úgy, tehát nem is vagyok az, és nem is akarok.

Nem tudom a utolsó mondataidra mit is mondhatnék, nem kell lehúzni a WC-n, mert ezt már megtették mások, hogy egy nagy nulla legyen, ember olyat nem hallott hogy hadseregnek nincs mozgósítása rendszere, és ezt úgy hogy egy tiszt "szájából" hallja, lapra vetve. De, képzeld, ismerek 1-2 embert aki ott volt. Most mondhatsz akármit, a te dolgod, de már többen is akikkel beszélgettem, mondták hogy jócskán tele van cigányokkal - Hende újabban, tavaly, a "melegeket" is meginvesztálta, kezdünk Amerika lenni ilyen tekintetben is? Nem valami jó - a tisztikar meg hemzseg a metélt farkú, hogy finoman fejezzem ki magam. És nem vagyok biztos abban szeretett testvérem, ha kitörne valami az országban - mert a nép valami csoda folytán megunná ezt a rendszert - akkor nem-e fordítanátok a sajátjaitok ellen fegyvert, védelmeznétek ezt nemzetrontó rendszert, nem mondom hogy kormányt, mert mindegy melyik van ott. MIND UGYAN AZ!

2014. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget! A NATO mit keresne Oroszországba vagy akár Ukrajnába?!
2015. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!