Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az NKE-HHK katonai vezető...

Az NKE-HHK katonai vezető műszaki szakirányon mennyire kemény a matek? Elég hozzá egy középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, a felvételi is kemény volt, meg a tananyag is. Anno 2004-ben határértékszámítással, deriválással meg integrálással kezdték.
2014. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ma voltam Orientációs beszélgetésen és beszéltem pár első évessel.


Szóval az első év (vagy az első kettő) Közszolgálati Tanterv alapján van. Tehát ugyanazt tanulni a KTK-s a HHK-s és az RTK-s is (néhány különbséggel, pl. HHK: hadtöri, RTK: rendészeti alapism.) de a maradék 10-12 tantárgy ugyanaz. a 3. évtől szakosodnak a drágáink.


Tehát első 2 évben kegyetlen matek van. Matek 1-2-3 ami egymásra épül.(hogy pontosan ez mit takar nem tudom, szerintem azt amit az 1# írt)


De egyébként olyan hogy KATVEZ MÜSZAKI szakirány nincs. A műszaki képzés az az üzemeltetésen van. Itt Fizika 1-2-3-4 tanterv van elég erősen.

2014. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az mint a KTK-s akkor itt a tanár honlapja

Losonczi László Debreceni Egyetem KTK (közgazdaságtudományi kar)

[link]

gazdmatek 1 , gazdmatek 2 ezekkel kezdtünk

2014. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
oktatás menü alatt
2014. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy különböző tanárok tanitják az anyagokat, szóval szerintem nem ugyanigy épül fel. Biztos vannak különbségek. De ezt csak az tudja aki oda jár.


A lényeg h marha nehéz a matek. De kb minden egyetemen az ami hasonló beállitottságú egyébként.

2014. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!